15
new stories - click to show

Lukáš Vaculík Český herec

Related to

Nemyslím, že by se Jihlava měla bát boje o záchranu

24.November » Jihlavské listy
V prvoligové historii FC Vysočina je druhým nejlepším kanonýrem. „Rád na Jihlavu vzpomínám,“ svěřil se středopolař nebo útočník Haris Harba. Dvaatřicetiletý bosenský krajánek se v pátek vrátil na stadion v Jiráskově ulici jako soupeř a slavil vyso...

Česko objednalo vakcínu proti koronaviru pro více než 5 milionů lidí

23.November » globe24.cz
Česko má ve společné dohodě států Evropské unie objednánu vakcínu proti covidu-19 od tří výrobců pro 5,5 milionu obyvatel. Zaplatí za ně 1,8 miliardy korun. O dalších milionech dávek jedná s dalšími výrobci. Na dnešní tiskové konferenci po jednání...

Dostálová se tento týden vrátí na ministerstvo, testy na covid má negativní

23.November » globe24.cz
Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO) se uzdravila z nemoci covid-19 a tento týden se vrátí do úřadu. Dnes ještě čeká na výsledky krevních testů.

AFP: Mé uši jsou jeho ušima, jeho nohy mýma nohama

23.November » globe24.cz
Jeden hluchoněmý, druhý ochrnutý. Společně ale ve válkou zničené Sýrii tvoří dvojici dobře vybavenou pro překonání těchto závažných handicapů. Ahmad tlačí Badra na kolečkovém křesle damašskou uličkou, kam se mladíci jezdí projít a projet skoro kaž...

V Česku přibylo 1509 nových případů koronaviru, nejméně od 28. září

23.November » globe24.cz
Skóre v protiepidemickém systému PES, podle kterého se v Česku mění opatření proti onemocnění covid-19, stouplo k dnešku na 67 bodů, nadále ale zůstává ve čtvrtém stupni. V předchozích čtyřech dnech bylo 62. Za neděli laboratoře prokázaly 1509 nov...

Lukáš Vaculík: Navzdory koronakrizi si vydělá! Jak se mu to daří?

22.November » stars24.cz
Herec Lukáš Vaculík patří k těm šťastnějším. Zatímco většinu jeho kolegů semlela koronavirová krize, on se dokázal uživit.

Kamarád do deště: Zpěv Lukáše Vaculíka byl nakonec z písně Dávej ber vystřižen

21.November » Kafe.cz
Filmový akční trhák obsazený mladými a atraktivními herci. To je film z pera Miroslava Vaica, který natočil Jaroslav Soukup.

Koronakrizi ustojí

18.November » Týden.cz
Ačkoli se mnozí herci kvůli restrikcím souvisejícím s koronavirem musejí živit různě, Lukáš Vaculík své řemeslo neopustil. Je jedním z těch šťastnějších, protože i když mu vláda znemožnila hrát divadlo, vydělává si natáčením nového seriálu.

Jak svět přichází o básníky: Hlavní role měli hrát původně Vaculík a Vetchý

8.November » Kafe.cz
Když byl Dušan Klein v roce 1980 vyslán jako porotce na festival filmových komedií do Nového města nad Metují, netušil, že o pár měsíců později natočí tak úspěšný film, že se s hlavními protagonisty bude setkávat až do roku 2016.

Povinné testování může být likvidační, ozývají se sportovní kluby

4.November » iDNES.cz
Profesionální sport dostal zelenou. Týmy mohou ode dneška znovu trénovat společně také pod střechou a během pár dnů by se měly opětovně rozjet i mistrovské soutěže. Z pohledu Vysočiny se nové rozhodnutí týká hokejistů, fotbalistů a možná i házenkářů.

Jihlavský ředitel Vaculík: Nevěřím, že se druhá liga na podzim ještě rozjede

29.October » iDNES.cz
Na toto datum upřeli v minulých dvou týdnech svou pozornost druholigoví jihlavští fotbalisté. Podle původních informací právě v tento den měli na pražské Julisce utkáním s místní Duklou znovu rozehrát podzimní část přerušené Fortuna:Národní ligy.

Tato informační stránka o Lukáš Vaculík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Vaculík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes