15
new stories - click to show

Jan Vančura

Related to

Nové vydání Malovaného kraje

12.October » ČRo Brno
Z pestrého obsahu nového vydání Malovaného kraje zaujal například článek o vlastenci Ignátu Wurmovi, připomínka 95. narozenin muzikanta Jana Vančury a mnohé další.

Druhý návrat ke koncertu Jana Vančury a Plavců završí nezapomenutelná písnička Pole s bavlnou

31.July » ČRo
V Koncertních ozvěnách od Tří lvů navážeme na půlhodinku, v níž jsme se věnovali vystoupení legendární skupiny Plavci se zpěvákem a kytaristou Janem Vančurou z listopadu roku 2018 v Českém rozhlase České Budějovice.

Láska je věc kouzelná, Zvedněte kotvy nebo Smutný psaní v podání Jana Vančury a Plavců

Zpěvák i kytarista Jan Vančura patřil neodmyslitelně ke zlatým časů legendární české kapely Rangers, respektive Plavců.

Jiří Veisser dlouho chtěl chalupu na jihu Čech, kvůli kapele Šance se nakonec přestěhoval natrvalo

14.June » ČRo
Rangers, to byl od šedesátých let fenomén v české populární hudbě s countryovým či folkovým zabarvením. Tato kapela sestávající z Antonína Hájka, Milana Dufka, Jana Vančury, Radka Tomáška, Miroslava Řihoška a Jiřího Veissera (a v současnosti rozdr...

Infarkty ani prodělaná těžká forma covidu ho nezastavily: Legendární muzikant se opět těší na pódia

30.April » Super.cz
Legenda českého bigbítu, muzikant Jan Vančura (74), se ani po sedmdesátce a prodělané těžké formě covidu do hudebního důchodu nechystá. "Hrát budeme dál, i když jen ve třech," ujistil Super.cz . dlouholetý člen kapel Rangers či Plavci.

V téhle luxusní chalupě, kterou se pochlubil, strávil roky: Teď ji zpěvák z Plavců za 12 milionů prodává

21.April » Super.cz
Byli jsme asi jednou z posledních návštěv, kterou muzikant Jan Vančura pozval na svoji chalupu u Trutnova. Prožil tady sice spoustu šťastných let, ale rozhodl se ji prodat. Na údržbu už se sám necítí a jeho synové míří spíš do Prahy na studia.

Jan Vančura opět utíká hrobníkovi z lopaty! Po infarktech a nehodách porazil i covid!

4.April » stars24.cz
Hudebník Jan Vančura ukazuje, že ho jen tak něco nezlomí. Navzdory až neuvěřitelným zdravotním obtížím opět dokázal, že si na něj zubatá rozhodně nepřijde!

Po infarktech a těžkých operacích vstal Jan Vančura z Plavců z mrtvých: Překonal těžkou formu covidu

3.April » Super.cz
Má za sebou tři infarkty, dvě těžké dopravní nehody a komplikovanou operaci dvouapůlkilového nádoru v břiše. Teď Jan Vančura, legendární člen skupiny Plavci, překonal těžkou formu covidu-19, kvůli které skončil na dva týdny v nemocnici na kyslíku.

O Černé věži s Janem Vančurou

Ivana Šimánková si tentokrát pozvala hosta pracovně spjatého s dominantou Českých Budějovic - Černou věží Jana Vančuru.

Náměstí v Budějovicích je nejkrásnější při východu slunce, říká správce věže

28.July » iRegiony Impuls
Už 28 let se správce Černé věže Jan Vančura stará o dominantu Českých Budějovic. S manželkou seřizuje hodiny, uklízí, zařizuje opravy a vítá návštěvníky, kteří se z výšky dívají na centrum krajského města. „Osobně bych chtěl vidět náměstí bez aut,...

U Hrocha v Sázavě bylo v pátek živo. Přijeli Plavci

/FOTOGALERIE/ Jan Vančura spolu s doprovodnou skupinou Plavci vystoupil v pátek 24. července v tábořišti U Hrocha v Sázavě. Původní Plavci vstoupili na country scénu v roce 1964 pod názvem Rangers. Již v roce 1970 prodala přes milion desek. Hned p...

Kam na výlet o víkendu. Tipy na zajímavé akce ve středních Čechách

23.July » ČRo Region
Bohemia Drive rally Příbram, 8. Český ukulele festival, Den řemesel ve Skanzenu Vysoký Chlumec, Svatojakubské slavnosti v Kutné Hoře nebo koncert Jana Vančury a Plavců.

Tato informační stránka o Jan Vančura zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vančura" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes