15
new stories - click to show

Michal Vlasák

Related to

Pomoc Ukrajině je důležitá, chlubení firmám ale škodí

16.May » MediaGuru
Lidem v České republice záleží na tom, jak se firmy zapojují do pomoci válkou postižené Ukrajině, ale chlubit by se tím příliš neměly, ukazuje výzkum Havas Prague.

Nekomerční aktivity značek můžou přinést i byznysový efekt

9.May » MediaGuru
Firmy, které se rozhodnou komunikovat společensky prospěšná témata, si musí pečlivě zvolit, jakou oblast si k tomu vybrat. Propojení tématu se značkou, které není věrohodné, se proti značce obrátí, zaznělo na konferenci Communication Summit.

Stát nedostatečně komunikoval s občany, podíl veřejných zakázek činí pouze 1,5 % z celkového komunikačního trhu

Data vycházející z každoroční analýzy společnosti CEEC Research pro Asociaci komunikačních agentur a Asociaci public relations ukazují, že objem loni vypsaných veřejných zakázek tvořil pouze 1,5 % z celkového komunikačního trhu. Tím Česko zaostává z…

AKA a APRA: Stát málo komunikuje, veřejné zakázky tvoří 1,5 %

14.March » MediaGuru
Objem loni vypsaných veřejných zakázek tvořil 1,5 % z celkového komunikačního trhu. Česko tím podle asociací AKA a APRA zaostává za zeměmi západní Evropy.

Experti na komunikaci pomůžou školám s mediální gramotností, aktuálním tématem budou proruské dezinformace

7.March » FeedIT.cz
Praha, 7. 3. 2022 – Asociace public relations (APRA) a Nadace České spořitelny (Nadace ČS) spouští projekt na podporu mediální gramotnosti středoškoláků. Cílem je zlepšit orientaci studentů v mediálním prostředí v době … Continue reading Experti na …

APRA upozorňuje na krátké lhůty u veřejných tendrů

20.January » MediaGuru
Asociace public relations upozorňuje na příliš krátké lhůty pro zpracování nabídek u veřejných zakázek.

APRA veřejným zadavatelům: dodržet zákonné lhůty nestačí

20.January » FeedIT.cz
Praha, 19. 1. 2022 – Asociace public relations (APRA) upozorňuje na krátké lhůty pro zpracování nabídek, se kterými pracují zadavatelé komunikačních kampaní z veřejného sektoru. U nejčastěji používaného typu zadávacího řízení, tzv. podlimitní zakázk…

APRA upozorňuje veřejné zadavatele: dodržet zákonné lhůty nestačí

19.January » Marketing&Media
Podle Asociace public relations jsou lhůty pro zadávání komunikačních kampaní nedostatečné, proto se do nich agentury nehlásí.

Podíl veřejných zakázek na komunikačním trhu tvoří 2 %

20.August » MediaGuru
Objem veřejných zakázek v oblasti komunikace se meziročně zvýšil o 26 %, i tak ale tvoří jen 2% podíl na trhu, ukazuje analýza AKA a APRA.

Vláda nezvládla komunikaci v pandemii, na zakázky dává málo peněz, tvrdí asociace

19.August » Aktuálně.cz
Podle odborníků dávají vládní představitelé málo peněz na zakázky v oblasti komunikace a i kvůli tomu selhala v době pandemie.

Jak by se měl PR profesionál postavit k dezinformacím? APRA představila sedm principů

13.May » FeedIT.cz
Praha, 13. května 2021 – Asociace public relations (APRA) vnímá intenzivní šíření dezinformací v české společnosti jako závažný problém a velkou výzvu pro profesionály v PR. Na konferenci Forum Media Light proto představila sedm principů, jak by se …

Tato informační stránka o Michal Vlasák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Vlasák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes