Dan Vojtěch

Related to

Šest originálních triků, jak fotit auta

4.May » AutoRoad.CZ
Fotograf Dan Vojtěch, který pravidelně fotí nejen pro Toyotu a Lexus, ale také pro Red Bull, Nikon či Netflix, prozradil několik triků, jak získat originální záběry. A nemusí jít jen o auta.

Výstavy Fomei 2020

8.March » iFotoVideo.cz
První ze tří výstav k oslavě 30 let FOMEI je ukázkou dlouholeté spolupráce s ambasadory, kteří působí v různých fotografických odvětvích. Od března do konce května 2020 budou k vidění u Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové velkoformátové f...

Tereza Voříšková skrze fotku naznačila pohlaví svého miminka. Je „Slunce“ chlapeček nebo holčička?

3.January » Super.cz
Přesto, že je Tereza Voříšková (30) , nyní Ramba, už pár měsíců maminkou, pohlaví svého prvorozeného dítěte ještě neprozradila. Svým fanouškům na sociálních sítích ale nyní dala malou nápovědu a podle všeho to vypadá, že manželovi porodila syna!

výstava sportovní a akční fotografie Dana Vojtěcha

10.August » Program výstav
Do galerie Czech Photo Centre přichází sportovní fotografie v podání Dana Vojtěcha. Na výstavě Dan Vojtěch – Sportovní fotografie představíme…

Sešli jsme se ve studiu Tomorrow 55

6.August » iFotoVideo.cz
Tak to vypadá, že jste si společně s námi oblíbili seriály. Přinášíme druhý díl naší návštěvy ve velkém studiu, které vzniklo v loňském roce v bývalé továrně, je velmi prostorné a světlé a kromě klasického ateliéru zde nabízejí i kompletní zázemí ...

Dan Vojtěch - Sportovní fotografie

28.July » iumeni.cz
Po první instaxové výstavě již přichází na řadu další. Dan Vojtěch - Sportovní fotografie - Výstavy, vernisáže, Czech Photo, Praha

Muž, který posouvá hranice sportovní fotografie. Dan Vojtěch vystavuje v Praze

12.June » Bleskově.cz
Akční snímky a portréty špičkových sportovců, které pořídil český fotograf Dan Vojtěch, budí pozornost po celém světě. Teď je vystavuje v Praze.

Dan Vojtěch / Sportovní fotografie

9.June » Informuji.cz
Po první instaxové výstavě již přichází na řadu další. Připravujeme... | Praha 13 - (2019-06-13 00:00:00 - 2019-08-11 00:00:00)

Nepřipomíná vždy jen éterickou vílu. Krásná Voříšková překvapuje činnostmi, které byste do ní nejspíš neřekli

12.May » Super.cz
Kdykoli má Tereza Voříšková (29) skulinu v pracovním programu, věnuje se většinou cestování. Herečka nemusí za každou cenu létat na druhou stranu planety, ale ráda cestuje i v rámci Česka, případně vyjíždí autem kousek za hranice.

#INSTAXMYLIFE – Pozvánka na vernisáž první instax výstavy

10.May » alza.cz
Pokud jste fanouškem fotografie, neměli byste 14. května chybět na první instax výstavě #INSTAXMYLIFE. Budete moci se podívat na instantní tvorbu českých fotografů, umělců, blogerů a content creatorů. Informace o vstupenkách a soutěži v článku.

Tato informační stránka o Dan Vojtěch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Vojtěch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes