15
new stories - click to show

Antonín Vykydal

Related to

Do hospody bez testu? Hygiena zkontrolovala už tisíce lidí, rozdala i pokuty

8.July » Seznam Zprávy
Hygiena kontroluje hosty restaurací od květnového otevření zahrádek. Po celé republice zatím zkontrolovala přes 6 000 osob, dokument o bezinfekčnosti nedostala od 351. Kontrola zákazníků ale pro hygieniky není na prvním místě.

Hygienici ani policie lidi na zahrádkách nekontroluje. Čekají na „udání"

26.May » Orlický deník
Po týdnu otevřených zahrádek se hygienici v kraji do důkladných kontrol jejich návštěvníků nehrnou. Zatím neobdrželi žádný podnět, který by museli prošetřovat. Díky rozvolnění si lidé mohou užít jídlo a pití na zahrádkách kaváren, hospod a restaur...

V ČR je 464 vězňů s koronavirem, situace je podle VS stabilní

27.January » Česká justice
V Česku je v současné době 464 vězňů nakažených koronavirem z celkového počtu 19.300. Nemoc covid-19 se objevila již ve všech českých věznicích, sdělila mluvčí Vězeňské služby Petra Kučerová. Česká televize (ČT) dnes uvedla, že se nemoc rozšířila ...

Příjmy padají, výdaje rostou. Extraliga řeší peníze, sejdou se kluby

12.August » iSport.cz
Do oficiálního startu extraligy zbývá zhruba měsíc. Už teď ale mají kluby vážné obavy, co se vlastně rozjede, kdy, na jak dlouho. A hlavně, o kolik peněz přijdou. Dnes se kvůli tomu sejde Asociace profesionálních klubů (APK). Podle informací Sport...

Firmy požadují po hygienicích „návod“ na covid

Zaměstnavatelé požadují od hygieniků plán, jak správně postupovat v případě výskytu nákazy covid-19. Zaznělo to na semináři, který k problematice nemoci pro firmy uspořádal Pardubický kraj a krajská hospodářská komora.

Zaměstnavatelé požadují od hygieniků plán, jak mají postupovat

Pardubický kraj ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou uspořádal seminář pro zaměstnavatele v regionu. Hlavním tématem byla informovanost, prevence a správný postup v případě výskytu nákazy koronaviru uvnitř společnosti.

V Pardubickém kraji zemřel třetí pacient s koronavirem

5.April » ČRo Pardubice
V Pardubickém kraji zemřel další pacient v souvislosti s nemocí covid-19. Podle údajů ministerstva zdravotnictví mu ještě nebylo 50 let.

V kraji přibylo 24 nových případů nákazy, je mezi nimi i personál nemocnice

31.March » Orlický deník
V Pardubickém kraji je už 101 potvrzených nákaz koronavirem, mezi novými jsou i zdravotníci z pardubické nemocnice.

Pardubický kraj má prvního mrtvého s COVID-19. Muž primárně trpěl rakovinou

30.March » EuroZprávy.cz
V souvislosti s nákazou novým koronavirem zemřel minulý týden jeden pacient z Pardubického kraje. Asi osmdesátiletý muž z Pardubicka trpěl primárně onkologickým onemocněním, řekl dnes ČTK ředitel Krajské hygienické stanice Pardubického kraje Anton...

Počet nákaz strmě stoupá na Chrudimsku

26.March » Chrudimský deník
V našem kraji bylo diagnostikováno už 55 nakažených, to je o šest víc oproti dnešnímu ránu. Čtyři nové případy jsou hlášeny z Chrudimska, zbylé dva z Pardubicka.

V kraji přibylo za úterý devět zjištěných případů koronaviru

24.March » Pardubický deník
V našem kraji přibylo za úterý dalších devět zjištěných nakažených, je jich tedy celkem už 41. Při ranním hlášení jich bylo osm nových, při večerním pak jeden.

Tato informační stránka o Antonín Vykydal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Vykydal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes