15
new stories - click to show

Miroslav Wajsar

Related to

Manželka má roztroušenou sklerózu. Sama se ani nepodrbe, žiju dvojí život, říká muž

24.January » Aktuálně.cz
Poslat blízkého do zařízení se specializovaným odlehčovacím nebo rehabilitačním pobytem je skoro nemožné. V Česku funguje jen jediné.

Domovy musí povinně testovat, testy k ním zatím nedorazily

9.November » Hradecký deník
Ve středu mělo ve všech zařízeních sociálních služeb jako jsou domovy seniorů, léčebny dlouhodobě nemocných a dalších začít povinné plošné testování klientů a zaměstnanců na covid-19. Antigenní testy se mají opakovat jednou za pět dní. Pokud zaříz...

Slavná vila léčitele a sochaře Břetislava Kafky v Červeném Kostelci začíná po opravě sloužit charitě

Nově opravenou prvorepublikovou Kafkovu vilu v Červeném Kostelci na Náchodsku bude využívat Oblastní charita. Ve spodní části vznikl prostor pro denní stacionář, do horního patra se v těchto dnech stěhují sociální pracovnice. Podrobnosti zjišťoval...

Charita v Červeném Kostelci otevřela denní stacionář

11.June » Rádio Proglas
Královohradecký biskup Jan Vokál dnes dopoledne celebroval slavnostní mši svatou v Červeném Kostelci při příležitosti zahájení provozu denního stacionáře pro seniory a zdravotně postižené klienty.

Milion roušek chce do Velikonoc ušít spolu s dobrovolníky Oblastní charita Červený Kostelec

Oblastní charita v Červeném Kostelci by ráda do Velikonoc ušila milion roušek. Hotové výrobky by pak zamířily mezi seniory nebo pracovníky v sociálních službách.

Tato informační stránka o Miroslav Wajsar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Wajsar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes