Majka Wichnerová

Related to

ČNB vydá stříbrnou minci k výročí pražské defenestrace

23.July » Tyden.cz
Česká národní banka vydá ve středu pamětní stříbrnou dvousetkorunovou minci k výročí 600 let od první pražské defenestrace, která je považována za počátek husitských válek.

ČNB vydá stříbrnou dvousetkorunu k 600. výročí defenestrace

23.July » Rádio Praha
Česká národní banka vydá ve středu pamětní stříbrnou dvousetkorunovou minci k výročí 600 let od první pražské defenestrace, která je považována za počátek husitských válek. K dispozici bude 16.200 mincí podle návrhu akademické sochařky Majky Wichn...

ČNB vydá stříbrnou dvousetkorunu k 600. výročí defenestrace

23.July » Seznam Zprávy
Česká národní banka vydá pamětní stříbrnou dvousetkorunovou minci k výročí 600 let od první pražské defenestrace, která je považována za počátek husitských válek. K dispozici bude 16 200 mincí podle návrhu akademické sochařky Majky Wichnerové.

600 let od začátku husitských válek. ČNB vydá stříbrnou dvousetkorunu k výročí defenestrace

23.July » EuroZprávy.cz
Česká národní banka vydá ve středu pamětní stříbrnou dvousetkorunovou minci k výročí 600 let od první pražské defenestrace, která je považována za počátek husitských válek. ČNB o tom dnes informovala v tiskové zprávě. K dispozici bude 16.200 mincí...
Jiří Trnka - Český výtvarník, ilustrátor, spisovatel
Jan Hus - Český středověký náboženský myslitel

Tato informační stránka o Majka Wichnerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Majka Wichnerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes