Radek Wiesner

Related to

Česká pirátská strana

Kuriózní kauza domažlického místostarosty Radka Wiesnera (ANO) se opět projednávala na jednání městského zastupitelstva. Celá záležitost, táhnoucí se od roku 2010, se týká Wiesnerova rodinného domu.

Modernizace domažlické čistírny

14.December » Vodarenstvi.cz
Havarijní stav střechy ohrožoval technologii a provoz čistírny. Plochá střecha na domažlické čističce odpadních vod si tak vyžádala rychlý zákrok. Práce jsou v polovině. Podle města byla rekonstrukce nevyhnutelná. Veřejnou zakázku řešili domažličt...

Řidič se nevěnoval řízení a po nárazu do stromů skončil na střeše - FOTKY

29.July » QAP.cz
Osmapadesátiletý muž se s autem převrátil na střechu poté, co se plně nevěnoval řízení a vyjel mimo silnici, kde narazil do dvou stromů. Muž při nehodě utrpěl zranení, se kterými skončil v nemocnici.

Region znovu sevřou tropy! Meteorologové vydali výstrahu, platí do odvolání

23.July » QAP.cz
V Plzeňském kraji platí výstraha kvůli vysokým teplotám. Český hydrometeorologický ústav vydal varování, které platí až do odvolání. Teploty budou stoupat postupně až k 35 stupňům!

Rekonstrukci pivovaru v Domažlicích komplikuje špatná statika krovů

22.July » QAP.cz
Renovaci pivovaru v Domažlicích zpozdí o zhruba dva měsíce potíže se statikou dřevěných krovů západního křídla objektu. Nový termín dokončení připadá na začátek září.

Tato informační stránka o Radek Wiesner zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Wiesner" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes