15
new stories - click to show

Pravda24

Description:

Společnost

URL:

https://pravda24.cz

Catalog:

Publishes:

3 items/month

46letá žena unesla své syny, aby jim zabránila v očkování proti covid-19

8.January
Španělské úřady zatkly ženu, která unesla své syny, aby jim zabránila v očkování proti koronaviru, napsal deník Milenio. Otec chlapců již dříve otevřeně prohlásil, že je chce nechat očkovat. Manželé žijí odděleně.

Nepokoje v Kazachstánu. Bylo zatčeno přibližně 2 tisíce lidí, několik obětí na životech

6.January
Kazašská policie během nepokojů v Almaty zatkla asi 2 000 lidí, informuje deník euronews.com. Občanské nepokoje v zemi trvají od 2. ledna a jejich příčinou jsou rostoucí ceny pohonných hmot. Média informovala o několika mrtvých příslušnících bezpečnostních složek.

Strach z vakcíny! Než aby se nechali očkovat, raději se nakazí koronavirem

21.November
Jak ukazují příklady z Evropy, strach z vakcíny dosahuje absurdních rozměrů. Mladí muži se raději nakazí koronavirem, než aby se nechali očkovat, informuje portál rmf24.pl. Na webu se objevují reklamy, ze kterých se vám zježí vlasy na hlavě! "Hledám někoho s koronavirem, kdo by se nechal políbit."

Psychicky nemocné dítě dalo do sušičky jiné dítě a zapnulo ji, to zázrakem přežilo

17.November
Michiganský úřad pozastavil licenci školky v Garden City poté, co dítě v domově vložilo jiné dítě do sušičky na prádlo a zapnulo ji, informoval portál fox2detroit.com.

Muž (70) chtěl zkontrolovat svůj dům pod sopkou. První mrtvý

15.November
Poprvé od erupce sopky na kanárském ostrově La Palma tam v uzavřené zóně zemřel člověk, píše deník Bild.

Smutný příběh muže, kterého vychovali vlci. Bylo mu sedm let, když byl opuštěn v horách

15.November
Marcosi Rodríguezovi Pantojovi bylo sedm let, když ho otec opustil v pohoří Sierra Morena ve Španělsku. Nechal ho tam zemřít. Pantoja přežil díky vlčici, která se ho ujala a chovala se k němu jako k vlastnímu dítěti. Když ho lidé po 12 letech našli, nemohl mluvit ani chodit, píše portál owlcation.com.

V řekách a oceánech proudí roušky. Množství je zarážející

15.November
25 000 tun ochranných masek, kukel, rukavic a dalších plastových osobních ochranných prostředků se dostalo do oceánů, odhadli na základě simulačních studií vědci z Kalifornské univerzity v San Diegu a čínské univerzity v Nan-ťingu. To je hodně, ale je to jen zlomek množství "pokovidního" odpadu, který v příštích letech poteče řekami do moří a oceánů, píše portál medicinenet.com.

Šok! Narodilo se dítě s 12 cm dlouhým ocasem

13.November
Šok pro matku v Brazílii! Ve městě Fortaleza se narodilo znepokojivě zmutované dítě. Na ultrazvukových snímcích vypadal chlapec zcela normálně, ale když přišel na svět, naskytl se lékařům neuvěřitelný pohled. Dítě mělo obrovský ocas zakončený tajemnou koulí! Dítě muselo podstoupit operaci, při níž mu byl ocas odstraněn, píše deník The Sun. Co zjistila lékařská prohlídka?

Učitelka základní školy si dala šílené předsevzetí Daří se jí

12.November
á Jennifer Williamsová stala učitelkou a doučovatelkou na základní škole v Danville ve Virginii v USA, chtěla, aby si její žáci zamilovali čtení stejně jako ona. Brzy si však uvědomila, že některé děti mají ke knihám omezený přístup. Deník RD.com informoval o jejím pro někoho možná šíleném předsevzetí.

Trapas v přímém přenosu! Dcera novozélandské premiérky vtrhla do živého vysílání

11.November
Práce z domova může být pro rodiče složitá, a na to nic nemění fakt, že jste premiérkou Nového Zélandu. V pondělí přerušila živý přenos Jacindě Ardenové její dcera Neve, informoval portál nbcnews.com.

Obrovská tragédie v dětské nemocnici. Při požáru zemřeli čtyři novorozenci!

11.November
Při požáru v indické nemocnici zemřely čtyři malé děti. K požáru došlo na neonatologickém oddělení, kde bylo umístěno 40 novorozenců. Hlavní ministr státu Madhjapradéš nařídil vyšetřování požáru.

Noční můra dvou maminek z Kalifornie. Na klinice si spletli embrya! „Náš svět se začal hroutit.“

9.November
Takovou noční můru byste nepřáli ani svému největšímu nepříteli! Kalifornský pár Daphna (43) a Alexander (41) devět měsíců toužili po tom, aby se vyvinula holčička, která se narodila při umělém oplodnění. Když vyšlo najevo, že na klinice pro léčbu neplodnosti si embrya spletli a Daphne implantovali embryo úplně jiného páru, nemohli tomu uvěřit. "Tehdy se nám začal hroutit svět." - řekli.

Desetiletého chlapce pokousal pitbul. Psa musel zabít odstřelovač

9.November
Chlapec byl napaden a smrtelně pokousán bojovým americkým pitbulem, když byl po škole na návštěvě u svého kamaráda. Z domu se začaly ozývat dramatické výkřiky, a tak sousedé na místo přivolali policii. Ozbrojení policisté objevili v domě mrtvolu chlapce. Místní komunita se z této tragédie stále vzpamatovává.

Vydával se za amerického vojáka, žena z Brna přišla téměř o milion

9.November
Skoro tři čtvrtě milionu korun získal v minulých týdnech na Brněnsku zatím neznámý pachatel. Stačila mu k tomu osvědčená legenda o americkém vojákovi sloužícím v zahraniční misi.

Těhotná žena zemřela kvůli přísnému protipotratovému zákonu. Tisíce lidí vyšlo v Polsku do ulic

8.November
Polsko - Tisíce lidí vyšly do ulic Varšavy a dalších polských měst na protest proti přísným protipotratovým zákonům poté, co nedávná smrt těhotné ženy obnovila veřejnou debatu o interrupcích v zemi.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes