Martin Adámek

Vztahuje se k

Martin Adámek jel do Monaka na kole. Vrátil se za 36 dní

19.dubna » Pardubický deník
Pardubice – Cestovatel Martin Adámek bude zítra od 18 hodin v Kulturním domě Hronovická vyprávět o tom, jak se na kole dostal z Náchoda do Monaka a zase zpátky za pouhých 36 dní. Projel Alpy v několika zemích i centra měst.

Martin Adámek - Z Náchoda do Monaka a zpátky za 36 dní

18.dubna » CZeCOT
Ve čtvrtek 20. 4. od 18 hodin bude v KD Hronovická vyprávět a promítat fotografie cestovatel Martin Adámek o své cestě na kole do Monaka a zpět. V roce 2004 se několik českých cyklistů...

Být, či nebýt v Silicon Valley? Dilema, které řeší nejedna firma

3.dubna » E15.cz
Přitahuje jako magnet, je kolébkou nejoceňovanějších společností dneška, je Mekkou, do které musí všichni, kteří chtějí v globálním světě progresivních technologií něco znamenat. Je jako magnet, který ale může i odpuzovat.

Martin Adámek (Inloop): Pro vývojáře jsou skvělé časy. Bez přetahování je získat nelze [Rozhovor]

27.ledna » Lupa.cz
Slovenští Inloop rozjeli vývoj v Praze. Většinu peněz ale vydělávají ve Státech, rychle rostou a dělají na projektu s Intelem. Mladá společnost Inloop je slovenská jednička ve vývoji mobilních aplikací, která vznikla a nadále působí v Žilině, Bans...

Virtuální realita od Microsoftu? Na HoloLens se v Česku stojí fronty

27.srpna » Lidovky.cz
V místnosti jsou tři osoby. Jednou z nich je plačící dítko. Sedí stočené v koutě a pláče. Právě mu totiž jeden z jeho věznitelů vyhrožoval smrtí. Proč mu nikdo z přihlížejících nepomůže? Protože zbylí lidé v místnosti jej nevidí. Není to ale žádná...

Mimořádný úspěch studenta klarinetové třídy Hudební fakulty JAMU Martina Adámka

29.června » Student-point.cz
Student klarinetové třídy Hudební fakulty JAMU Martin Adámek v polovině června zvítězil v konkurzu do Ensemble Intercontemporain v Paříži (EIC).

Student JAMU do špičkového ansámblu

28.června » Právo
Martin Adámek je teprve ve druhém ročníku bakalářského studia v oboru Hra na klarinet na Janáčkově akademii múzických umění (JAMU) v Brně a od září nastoupí v prestižním souboru Ensemble Intercontemporain v Paříži.

Tato informační stránka o Martin Adámek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Adámek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2017 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes