Jan Binar Aka

Vztahuje se k

O desetinu více: Tržby z reklamy loni stouply na 150 miliard korun

25.ledna » Týden.cz
Celkové reálné tržby z reklamy loni vzrostly zhruba o desetinu na přibližně 150 miliard korun. Na tržbách se srovnatelným dílem podílely reálné příjmy z mediální inzerce a nemediální reklamy.

AKA zakládá pro asistentky Klub dobrých duší

30.listopadu » MEDIAR
Oborová Asociace komunikačních agentur (AKA) se utvořila Klub dobrých duší, určený pro asistentky ředitelů, office manažerky a další ženy coby neviditelné hrdinky každodenní práce v agenturách. Klub se má scházet několikrát do roka při kulturních ...

AKA: výdaje do reklamy přesáhly 80 miliard Kč

24.ledna » MEDIAR
Česká reklama loni rostla, a to v číslech i z hlediska mezinárodních ocenění. Studie zadaná Světovou federací zadavatelů navíc popisuje reklamní přínos pro HDP v rámci celé Evropy.

Martin Štěpánek se stane čestným Admanem

31.října » Strategie.E15.cz
Asociace komunikačních agentur se rozhodla u příležitosti vyhlášení cen Effie 2016 ocenit za celoživotní dílo na poli reklamy a komunikace Martina Štěpánka.

Důvěra v podnikatelské sféře klesla, Češi a Němci jsou však optimističtí

22.června » Marketingové noviny
Evropská reklama a marketing průmysl zažil podle zprávy, kterou zveřejnila Evropská asociace komunikačních agentur, pokles podnikatelské důvěry v prvním čtvrtletí roku 2016. Nicméně Česká republika patří k zemím střední a západní Evropy, kde převl...
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Jan Binar Aka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Binar Aka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes