15
new stories - click to show

Eliška Balzerová Česká herečka

Related to

Leo Perutz: Noc pod Kamenným mostem. Příběh šestý – O zapomenutém alchymistovi

20.June » ČRo 3 Vltava
Přeložil Tomáš Kratěna. Dramatizace Rudolf Ráž. Dramaturgie Marie Říhová. Režie Hana Kofránková. Účinkují Eliška Balzerová, Josef Červinka, Václav Postránecký a další.

Leo Perutz: Noc pod Kamenným mostem. Příběh pátý – Jindřich z pekla

20.June » ČRo 3 Vltava
Přeložil Tomáš Kratěna. Dramatizace Rudolf Ráž. Dramaturgie Marie Říhová. Režie Hana Kofránková. Účinkují Eliška Balzerová, Josef Červinka, Václav Postránecký a další.

Hříchy mládí Elišky Balzerové: S Janou Švandovou byly mezi muži vyhlášené a nešly zastavit

20.June » Expres.cz
Dnes by v Elišce Balzerové už nikdo nehledal tu divokou, bezstarostnou dívku, která obrážela večírky a lámala srdce na počkání. Čas i manželství ji zklidnily a hříchům mládí se jen směje.

Leo Perutz: Noc pod Kamenným mostem. Příběh čtvrtý – Malíř Brabenec

13.June » ČRo 3 Vltava
Přeložil Tomáš Kratěna. Dramatizace Rudolf Ráž. Dramaturgie Marie Říhová. Režie Hana Kofránková. Účinkují Eliška Balzerová, Josef Červinka, Václav Postráneckýa další.

Leo Perutz: Noc pod Kamenným mostem. Příběh třetí – Růže a rozmarýny

13.June » ČRo 3 Vltava
Přeložil Tomáš Kratěna. Dramatizace a režie Hana Kofránková. Dramaturgie Marie Říhová. Účinkují Eliška Balzerová, Josef Červinka, Václav Postránecký a další.

Letní kino na Vypichu - Tátova volha

13.June » Informuji.cz
Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla. Ludvík... | Praha 6 - (2021-08-12 21:30:00 - 2021-08-12 00:00:00)

Host Apetýtu: Pavel Stodůlka

11.June » ČRo Brno
Oči operoval takovým osobnostem jako je Tomáš Baťa junior, Miroslav Zikmund či Eliška Balzerová. Hostem je Pavel Stodůlka, zakladatel a přednosta sítě očních klinik Gemini.

O malé tulačce Mette. Poetický příběh s Lindou Rybovou

10.June » Radio Junior
Drobnou pasačku ovcí Mette lidé přehlížejí. Přijde jim zvláštní, a tak se bojí, že je čarodějnice. Ona by ale chtěla mít někoho, kdo by ji měl rád. Najde Mette své štěstí?

Babiš mi nabízel peníze. Na herce se zapomnělo. Balzerová se vrací i ke kauze Zeman

Hostem středečního podcastu Ptám se já na serveru Seznam Zprávy byla tentokrát divadelní, televizní a filmová herečka Eliška Balzerová. Ta v březnu vyzvala v otevřeném dopise prezidenta Zemana ke slušnosti. Nelíbilo se jí, jak hovořil o chování um...

Obchod se smrtí. Nová odhalení v letním speciálu Neovlivní.cz

9.June » Czleader
Ledecký, Balzerová, Pirk, Šporcl či Trojanová. A kromě rozhovorů také pravidelná dávka investigací. Milí čtenáři, čeká nás druhé léto, kdy tak úplně netušíme, jaké bude. Víme jen to, že bude jiné, než jsme byli roky zvyklí. Pro mnohé z nás právě t...

Proč si lidé zvolili Zemana? Morálka upadá, domnívá se Eliška Balzerová

8.June » Seznam Zprávy
Herečka Eliška Balzerová v březnu vyzvala v otevřeném dopise prezidenta Zemana ke slušnosti. Nelíbilo se jí, jak hovořil o umělcích na předávání cen Český lev. Co říká na přístup současného prezidenta a vlády ke kultuře?

Eliška Balzerová: Od rychlého startu do hereckého světa díky oblíbenému seriálu až po nezbednou babičku Vilmu

30.May » KINOTIP2.cz
Oblíbená herečka Eliška Balzerová oslavila 25. května 72 let. Rodačka ze Vsetína se k herectví dostala přes ochotničení, ke kterému ji přivedla maminka. Talent v ní poznala velmi brzy. A Eliška zůstala herectví věrná celý život.

Tato informační stránka o Eliška Balzerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eliška Balzerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes