15
new stories - click to show

Jaromír Boháč

Related to

Hrubost, drama i pohoda charakterizovaly 13. koncert krumlovského festivalu

8.August » Opera PLUS
Koncert Zemlinského kvarteta na Mezinárodním hudební festivalu Český Krumlov 4. srpna 2022 v rokokovém Prokyšově sále Krumlovské prelatury byl třináctým koncertem z patnácti hlavních koncertů festivalu. Letošní 31. ročník přinesl vedle zajímavých tr…

Festival Český Krumlov mění vedení. Do čela usedne Gabriela Rachidi

Festival Krumlov vstupuje do nové dekády s novou společností a vedením. Stala se jí Gabriela Rachidi a společnost SPV Art s. r. o. Současný ředitel Jaromír Boháč to potvrdil při letošním zahájení 31. ročníku festivalu.

Festival Krumlov povede další generace

Novým pořadatelem je od 11. 7. společnost SPV Art s.r.o. a s ní přichází i nová jednatelka a ředitelka festivalu Gabriela Rachidi. Ta je dcerou Jaromíra Boháče, který zastával roli ředitele a následně prezidenta festivalu.

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov zahajuje čtvrtou dekádu

Mezinárodní hudební festival se letos přehoupl do čtvrté dekády. V pátek 15. července začíná totiž 31. ročník. A to ve velkém stylu. Prezident festivalu Jaromír Boháč vysvětluje: „Kvůli covidu jsme byli dva roky nuceni přesunout. Ten projekt, který …

Rozhovor s Jaromírem Boháčem, prezidentem Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov

Mezinárodní hudební festival Český Krumlov má před sebou 31. ročník. Jak vše začalo, jak se akce během let změnila, jaké těžkosti museli pořadatelé řešit a co plánují?

Krumlovský festival připomene Williamse, který složil hudbu k filmu Čelisti

29.March » iRegiony Impuls
Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově letos nabídne 17 koncertů na deseti místech. Vystoupí i houslista Václav Hudeček, který oslaví 70. narozeniny.

Nová vyhláška přikazuje pořadatelům velkých kulturních akcí v Českém Krumlově zaplatit městu deset procent ze vstupného

Deset procent ze vstupného budou muset platit pořadatelé velkých kulturních akcí v Českém Krumlově. Nařizuje jim to nová městská vyhláška. Organizátorům se to ale nelíbí.

Plácido Domingo zahájil 30. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov

10.December » Regionální noviny
ČESKÝ KRUMLOV - Operním galakoncertem odstartoval v sobotu jubilejní ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Před vyprodaným hledištěm, ve kterém sedělo 1700 návštěvníků, zazněly v podání Plácida Dominga a operních pěvkyň Štěpánky Pu…

Jubilejní ročník MHF Český Krumlov

8.September » Classic Praha
Plácido Domingo zahájil 30. ročník Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov. Návštěvníci jej ocenili potleskem ve stoje.

Plácido Domingo zahájil festival v Krumlově, zatančil s českou pěvkyní

5.September » Aktuálně.cz
Koncert s přestávkou trval tři a čtvrt hodiny. Slavného tenoristu doprovodily Adriana Kučerová a mezzosopranistka Štěpánka Pučálková.

Návrat ke kulturnímu životu po karanténě? V Českém Krumlově začíná hudební festival

Koncertem Plácida Dominga byl dnes zahájen 30. ročník Mezinárodního hudebního festivalu (MHF) Český Krumlov, který bude trvat do 18. září a nabídne 11 koncertů. Kvůli pandemii koronaviru byl festival přesunut z prázdninových měsíců na září. Během ju…
Jan Čmejla - Český klavírista

Tato informační stránka o Jaromír Boháč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaromír Boháč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes