Zbigniew Jan Czendlik

Vztahuje se k

Rozhlasový Boží hod vánoční přivítá faráře Zbigniewa Czendlika i Ježíškova vnoučata

24.prosince » ČRo Hradec Králové
V Dobrém ránu po 5. hodině ranní vás přivítá Pavla Kindernayová. Uslyšíte vše, co každé ráno potřebujete vědět: zprávy, informace o počasí a dopravní situaci. Připraveny jsou zajímavosti z regionu, soutěže a příjemná hudba.

Farář celebrit Zbigniew Czendlik (54): Neštěstí je, když shoří duše!

8.prosince » Aha!
Není kněz jako kněz. Zbigniew Czendlik (54) je toho jasným příkladem. Studium bible ho nebaví, v hospodě je jako doma, potrpí si na kvalitní whisky, je sportovně založený a miluje ženy. Když zrovna nepracuje na nějaké knize, tak hraje golf. Zná vš...

Podívejte se na unikátní filmové rozhovory se Stinglem, Sedláčkem i Benem Aaronovitchem

26.dubna » Lidovky.cz
Jak vydržet v dlouhodobém vztahu, jak žít s párkem šimpanzů i jak vypadá válka z první linie, se můžete dozvědět v unikátním projektu Voices of Meltingpot, který zaznamenal soubor osmnácti filmových zpovědí z loňského mezinárodního fóra Meltingpot...

Czendlika čekají nejen témata „Postel hospoda kostel“, ale i umírání a smrt

Autora bestselleru Postel hospoda kostel Zbigniewa Czendlika čeká v Krnově nejen vyprodaná síň sv. Ducha, ale i návštěva konkresu o umírání.

Za knězem do kina

Besedu s knězem Zbigniewem Janem Czendlikem mohou lidé navštívit v Bruntále ve čtvrtek 25. května v 19 hodin v kině Centrum.

Cyklo Glacensis 2017 - za Žamberka vyrazí v pátek na cyklojízdu 16 jezdců

16.května » Žamberk
Region Orlicko – Třebovsko pořádá 19. května 2017 pod záštitou 1. náměstka hejtmana Pardubického kraje Romana Línka 16. ročník mezinárodní cyklistické akce v česko-polském příhraničí CYKLO GLACENSIS.

"Postel hospoda kostel" (talk-show)

7.května » Heřmanův Městec
Talk-show kněze Zbigniewa Czendlika - vyprávění příběhů z jeho osobního, kněžského i jiného života..., podané humorem jemu vlastním. Součástí pořadu je autogramiáda stejnojmenné knihy.
Halina Pawlowská - Spisovatelka
Vojtěch Dyk - Český herec a hudebník

Tato informační stránka o Zbigniew Jan Czendlik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zbigniew Jan Czendlik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes