15
new stories - click to show

Jan Erazim

Related to

Výstava Za kutnohorskými výtečníky II. byla zahájena

14.September » prvnizpravy.cz
V Tylově domě, jednom z objektů Českého muzea stříbra v Kutné Hoře, byla 9.září zahájena výstava Za kutnohorskými výtečníky II., která přibližuje dvě významné kutnohorské osobnosti – Karla Havlíčka Borovského a Jana Erazima Vocela.

Otevřela výstava Za kutnohorskými výtečníky II.

13.September » Tojesenzace.cz
V Tylově domě, jednom z objektů Českého muzea stříbra v Kutné Hoře, zbyla 9. září zahájena výstava Za kutnohorskými výtečníky II., která přibližuje

Za kutnohorskými výtečníky do Tylova domu. Výstava přiblíží novináře a básníka

11.September » Kutnohorský deník
/FOTOGALERIE/ Za kutnohorskými výtečníky II. Tak zní plný název výstavy, která je otevřena veřejnosti v Tylově domě v Kutné Hoře. Výstava přibližuje dvě významné kutnohorské osobnosti - Karla Havlíčka Borovského a Jana Erazima Vocela u příležitost...

Hesová, Petra (ed.); Vaněk, Václav (ed.): Horo Bílá – horo kletá!

23.December » iLiteratura.cz
Bílá kniha povídek zasazených do bělohorské doby přináší fascinující příběh o třech tématech: o postupujících dějinách, o proměňujících se prostředcích, stylech, výrazivu a vyznění povídkového žánru a o budujícím se národním mýtu.
Karel IV - Jedenáctý český král

Tato informační stránka o Jan Erazim zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Erazim" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes