David Frej

Vztahuje se k

Začínáte si smrdět? 5 pachů, které hlásí možnou nemoc!

23.prosince » Proženy.cz
Každý člověk má specifický pach, což je normální. Ať už se jedná o pot, vlasy, ústa, nohy. Normální není, když si začnete smrdět. To může znamenat, že je s tělem něco v nepořádku.

Začínáte si smrdět? 5 pachů, které hlásí možnou nemoc!

19.prosince » Proženy.cz
Každý člověk má specifický pach, což je normální. Ať už se jedná o pot, vlasy, ústa, nohy. Normální není, když si začnete smrdět. To může znamenat, že je s tělem něco v nepořádku.

Dobrá imunita sídlí ve střevech

16.prosince » JenProŽeny.cz
Příčinou kašle, rýmy, nachlazení a dalších neduhů je slabá imunita, zaviněná nejčastěji špatnou stravou, nesprávnou životosprávou, znečištěným ovzduším či stresem. Jak zapracovat na jejím posílení?

Myslíte si, že si umíte správně mýt ruce? Tak schválně, kolik vteřin vám to trvá?

10.prosince » Proženy.cz
Možná si myslíte, že umýt si ruce není žádná věda. Opak je pravdou. Stačí totiž dodržet pár jednoduchých kroků, a můžete se vyhnout nachlazení, chřipce a dalším nemocem.

Kafe, sprosťárny i mdloby aneb 7 druhů migrény: Víte, kterou trpíte vy?

28.listopadu » Proženy.cz
Krutá bolest pulzující ve spánku, za uchem nebo v krku. Během týdne se může několikrát vrátit. Společně s ní i nevolnost, zvracení, světloplachost a pocit otupělých končetin. Strašák migréna. Víte, že existuje sedm druhů?

Trápí vás migrény? Často pomůže vynechání určitých potravin

3.listopadu » Prima Ženy
Migréna je velmi nepříjemná a u mnoha lidí ji mohou vyprovokovat určité potraviny nebo jejich nevhodná kombinace...

Otravná zácpa: 5 příčin, které vás ani nenapadly! Sedí na vás některá?

3.srpna » Proženy.cz
Co způsobuje zácpu? Hodně se mluví o nedostatku vlákniny, vody a pohybu. To ale není zdaleka všechno. Existují i jiné, méně známé příčiny. Netýkají se i vás?

Elixír zdraví? Fermentované potraviny! Ideální na hubnutí, trávení i imunitu

28.července » Proženy.cz
Lepší stravitelnost a vyšší výživová hodnota. Tím jsou charakteristické fermentované potraviny. Navíc skvěle chutnají a vycházejí přímo z naší české tradice! Víme o dalších přednostech – třeba zásadním vlivu na hubnutí.

5 důvodů, proč přetrpět studenou sprchu! Překvapí vás, co dokáže s vaším tělem

20.června » Proženy.cz
Chcete posílit imunitu a zrychlit metabolismus? Tedy být fit a zhubnout? Vsaďte na otužování. Začněte studenou sprchou, která v létě navíc příjemně osvěží.

Alkalická strava: uveďte své tělo do rovnováhy

11.června » WomanOnly
Překyselení organismu jde ruku v ruce s únavou, pomalým trávením a nejrůznějšími nemocemi. Příznivci alkalického stravování se snaží o vyrovnaný příjem kyselých a zásaditých potravin,...

Nebezpečí, které poznáte z toaletního papíru aneb Nejen hemoroidy!

11.května » Proženy.cz
Krvácení konečníku trápí podle statistik až patnáct procent dospělých. Ačkoliv obvyklou příčinou bývají hemoroidy, které jsou nepříjemné, ale nijak nebezpečné, neměli byste krvácení nikdy ignorovat. Může totiž značit daleko vážnější onemocnění.

Velmi lidské povídky

29.března » Superrodina
Muž, jenž podezřívá ženu z nevěry, žena toužící po dítěti, chlapík, který naoko zvládá vše, ale moc dobře ví, že je jen šikovný babral. Ti a mnozí jiné jsou hrdiny povídek v nové sbírce Nelidské zdroje. Monika Petrlová už čtenářům předvedla, že po...

Tato informační stránka o David Frej zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Frej" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes