15
new stories - click to show

Renata Grecmanová

Related to

Čím dál více migrantů, zadržených v ČR. V minulém týdnu skoro stovka

9.November » ParlamentniListy.cz
Necelá stovka migrantů byla zadržena minulý týden v České republice. Snažili se dostat ponejvíce do Německa. Píše o tom server iDNES.cz s tím, že počet nelegálních migrantů se od ledna do září zvýšil oproti loňsku téměř o deset procent.

Počet migrantů cestujících přes Česko roste. Minulý týden jich zadrželi 96

9.November » iDNES.cz
V posledním dnech mají policisté plné ruce práce s běženci, kteří se v přívěsech kamionů či dodávkách snaží nelegálně dostat přes české hranice do Německa. Od ledna do září se počet nelegálních migrantů oproti loňskému roku zvýšil o téměř deset pr...

Policisté česko-polskou hranici do soboty neopustí

11.June » Novinky.cz
Policisté zůstanou na česko-polské hranici minimálně do soboty, odkdy by měly být jasné podmínky, za jakých lze do Polska cestovat.

„Sedl na nula šestku a je před deltou. Stojí.“ Dispečerka marně volala tajemné letadlo

27.May » Seznam Zprávy
Na pražském letišti v Ruzyni v úterý večer bez povolení přistál malý sportovní letoun s rakouskou registrací. Pilot celou dobu nekomunikoval s dispečery letového provozu a přistál na ranveji, která je kvůli rekonstrukci uzavřena.

Při vycházce na Božím daru si hůlkou probodla nohu! Ženu do nemocnice transportoval vrtulník

20.May » Blesk.cz
Pernou službu měli policisté z útvaru cizinecké policie. Při hlídce na hranicích u Božího Daru k nim přiběhli turisté s tím, že si jejich kamarádka zapíchal vycházkovou hůl do nohy! Do nemocnice jí transportoval vrtulník z Německa.

Žena si při běhu na Božím Daru propíchla lýtko hůlkou, odvezl ji vrtulník

20.May » iRegiony Impuls
Vážné zranění si přivodila při běhu s holemi mladá žena v Božím Daru na Karlovarsku. V těžkém terénu našlápla tak nešťastně, že si hůlkou propíchla lýtko. Ženě pomohli policisté, které přivolali kamarádi zraněné turistky.

Mladé ženě na Božím Daru probodla turistická hůlka lýtko

20.May » Novinky.cz
Vážně zraněnou mladou ženu ošetřovali záchranáři na hranici v Božím daru na Karlovarsku. Při běhu si propíchla lýtko turistickou holí. Zdravotníci ji přepravili do nemocnice vrtulníkem.

Nelegální migranti se valí přes ČR do Německa. Pochází hlavně z těchto tří zemí

19.February » EuroZprávy.cz
Migranti, kteří nelegálně překračují hranice z Česka do Německa, nejčastěji pocházejí z Turecka, Sýrie a Ukrajiny. Na dotaz ČTK to uvedlo německé ministerstvo vnitra. Mezi lednem a listopadem loňského roku na svém území spolková republika celkem z...

Hvězdy cizinecké policie působí ve středních Čechách

24.September » Příbramský deník
/FOTOGALERIE/ Nejlepší v celé republice. Tímhle označením se může pochlubit cizinecký odbor středočeské policie. Ukázalo se to v zrcadlové kapli pražského Klementina, kde Ředitelství služby cizinecké policie vyhlašovalo nejlepší policisty i kolekt...

Desítky zachráněných ročně. Novela zákona usnadní odběr orgánů k transplantaci zemřelým cizincům

4.May » iROZHLAS
V Česku začala platit novela transplantačního zákona, která pomůže zachránit ročně až několik desítek životů. Novinka totiž usnadňuje odběr orgánů cizincům, kteří zemřou na našem území. Do května museli lékaři složitě kontaktovat zahraniční úřady ...
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19
Václav Havel - První prezident České republiky

Tato informační stránka o Renata Grecmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renata Grecmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes