15
new stories - click to show

Nikola Hájková

Related to

Nedošlo k trestnému činu, odložila vojenská policie případ smrti svého příslušníka v Týništi nad Orlicí

26.November » Český rozhlas
Vojenská policie odložila případ červnové střelby v armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku. Na následky střelného poranění tehdy zemřel vojenský policista. Jak serveru iROZHLAS.cz sdělila mluvčí Nikola Hájková, nešlo o trestný...

Nedošlo k trestnému činu, uzavřela policie prověření zakázky na radary. Náměstek Říha je zpět na obraně

19.August » iROZHLAS
Vojenská policie uzavřela vyšetřování zakázky ministerstva obrany na nákup dvou pasivních sledovacích systémů DPET pro armádu. Jak uvedla pro server iROZHLAS.cz mluvčí Nikola Hájková, vojenská policie nezjistila, že by při uzavírání zakázky došlo ...

Vojenský policista zemřel na střelné zranění

26.June » Haló noviny
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje. Řekla to mluvčí vojenské policie Nikola Hájková. »...

V armádním muničním skladu se střílelo. Jeden voják je mrtvý, smrt vyšetřuje vojenská policie

26.June » Reflex.cz
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje. ČTK to dnes řekla mluvčí vojenské policie Nikola Hájková.

V Týništi nad Orlicí zemřel po střelbě vojenský policista

26.June » CNN Prima NEWS
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek v podvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje. Sdělila to mluvčí vojenské policie Nikola Hájková.

V muničním skladu na Rychnovsku se ozvala střelba, vojenský policista nalezen mrtev

26.June » EuroZprávy.cz
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje. ČTK to dnes řekla mluvčí vojenské policie Nikola Hájková.

Vojenský policista zemřel po střelbě v armádním muničním skladu. V době činu byl ve službě

26.June » Lidovky.cz
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje.

V Týništi nad Orlicí zemřel po střelbě vojenský policista

26.June » ČeskéNoviny.cz
Týniště nad Orlicí (Rychnovsko) - V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí...

Ve skladu munice na Rychnovsku zemřel po střelbě vojenský policista

26.June » Echo24.cz
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje. V pátek o tom informovala mluvčí vojenské policie Nikola Hájková.

V Týništi nad Orlicí zemřel po střelbě vojenský policista

26.June » ČT24
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje, uvedla její mluvčí Nikola Hájková.

V Týništi nad Orlicí zemřel po střelbě vojenský policista, událost se vyšetřuje

26.June » iROZHLAS
V armádním muničním skladu v Týništi nad Orlicí na Rychnovsku zemřel ve čtvrtek vpodvečer po střelbě vojenský policista. Okolnosti střelby a úmrtí vojenská policie vyšetřuje. Řekla to mluvčí vojenské policie Nikola Hájková.

Tato informační stránka o Nikola Hájková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikola Hájková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes