Miloslav Hlavsa

Related to

Kde se ukrývá síla tradičního obchodníka

13.February » Intuitivní marketing
"Naše prodejny jsou prvním zážitkem každého dítěte a posledním zážitkem každého seniora," řekl nedávno Miloslav Hlavsa, ředitel Konzumu Ústí nad Orlicí. A sklidil za to potlesk. V těchto slovech se současně ukrývá návod, jak se může tradiční obcho...

Veřejnou sbírku na činnost neziskových organizací ukončilo předání dárcovských šeků

8.February » Novinky.cz
Ředitel obchodního družstva Konzum v Ústí nad Orlicí Ing. Miloslav Hlavsa ve čtvrtek 6. února na slavnostním shromáždění zástupců neziskových organizací vyhlásil výsledky veřejné sbírky Společně za úsměv roku 2019.

Udržitelným obchodníkem roku je Konzum, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

6.February » Zboží a Prodej
O vítězi soutěže Mastercard Obchodník roku 2019 v kategorii Udržitelný obchodník rozhodli svým hlasováním účastníci konference Retail Summit. O prvenství se ve veřejné prezentaci utkali tři finalisté uvedené kategorie – společnosti Econea, dále Ko...

Nácviku oživení pomohou modely kojenců. Ve sbírce se vybralo skoro 80 tisíc

26.September » Orlický deník
/FOTO/ Letošní ročník sbírky Společně za úsměv je minulostí. Sbírka, kterou obchodní družstvo Konzum pořádá od roku 2014, tentokrát vynesla bezmála osmdesát tisíc korun.

Jak oživit dítě? Sbírka pomůže s nákupem čtyř modelů kojenců

13.June » Orlický deník
Sbírka Společně za úsměv opět podporuje Orlickoústeckou nemocnici. Loni Konzum vybral 63 tisíc pro oddělení rehabilitace, letošní pomoc směřuje na dětské oddělení pro projekt „Učíme rodiče křísit“, který vypsal nadační fond S námi je tu lépe!

Pohlednice z minulosti: Konec masopustu měl hasičům pomoci vydělat na zbrojnici

Lysá nad Labem /FOTOGALERIE/ - Psal se rok 1952, když se v Lysé nad Labem konala velkolepá akce, kterou pořádali místní požárníci. Jednalo se o celoměstskou veselici s průvodem, maškarami a zastávkami u všech hospod. Celý název slavností zněl Kone...

Pohlednice z minulosti: Tématem karnevalu byl seriál Nemocnice na kraji města

Lysá nad Labem /FOTOGALERIE/ - Klub mladých z Lysé nad Labem pořádal v polovině osmdesátých letech minulého století v hotelu Král maskovací karnevaly. Chytlo se to, jednotná maska spojovala a nikoho neomezovala.

Veřejnou sbírku na činnost neziskových společností završilo předání symbolických šeků

14.February » Novinky.cz
Obchodní družstvo Konzum v Ústí nad Orlicí v čele s ředitelem Ing. Miloslavem Hlavsou 13. února slavnostně uzavřelo 12. ročník veřejné sbírky Společně za úsměv 2018 setkáním přihlášených neziskových společností a předáním symbolických šeků.

Ocenění publicistů

1.January » Helpnet.cz
Vládní výbor pro zdravotně postižené občany udělil ve třech kategoriích ceny za publicistické práce zaměřené na téma zdravotního postižení.

Tato informační stránka o Miloslav Hlavsa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloslav Hlavsa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes