15
new stories - click to show

Aleš Holík

Related to

Záchrana před běsnícím živlem: na mostech ve Vilémově umírali lidé i v minulosti

Pád mostu ve Vilémově na Havlíčkobrodsku, pod nímž před osmi lety zemřeli čtyři dělníci, není jedinou tragickou událostí, při níž na tomtéž místě umírali a trpěli lidé. Deník ve vilémovské kronice objevil záznamy, při jejichž čtení doslova naskakuje…

Pád mostu ve Vilémově: krajský soud zpřísnil tresty dvěma stavbyvedoucím

/FOTO, VIDEO/ Dlouhých osm let trvalo, než padl první pravomocný verdikt v případu tragického pádu mostu na Vysočině, pod nímž zemřeli čtyři lidé

Soud zpřísnil tresty za pád mostu ve Vilémově dvěma stavbyvedoucím

2.June » iDNES.cz
Za pád mostu ve Vilémově, při němž zemřeli v roce 2014 čtyři stavební dělníci, padly u Krajského soudu v Hradci Králové pobočce v Pardubicích vyšší tresty, než jim původně uložil prvoinstanční soud v Havlíčkově Brodě.

Máš průšvihy a jdou po tobě, napsal policista známému. Dostal podmínku

12.October » iRegiony Impuls
Na přehnané kamarádství doplatil policista obvodního oddělení v Chotěboři Jiří Fiala. Když v práci zjistil, že je po jeho známém vyhlášeno celostátní pátrání kvůli majetkovým deliktům, prozradil mu to. A neudělal nic pro to, aby byl podezřelý polici…

Tohle byl váš den, Draci Pars Šumperk!

27.October » Hokej.cz
Posledních 24 hodin se na hokej.cz neslo v šumperském duchu. Podívejte se na přehled článků, které jsme dnes o nováčkovi Chance ligy publikovali.

Holíkova zpověď: Hokeji jsem nedával všechno. Co říká na dnešní Draky?

27.October » Hokej.cz
Patří k největším ikonám Šumperka. Řeč je o Aleši Holíkovi, ofenzivně laděném obránci, který právě s Draky spojil největší část své kariéry. „Šumperk je moje srdcovka," hlásí zadák, který si svůj hokejový život prodlužuje v krajské lize.

Tohle je váš den, Draci Pars Šumperk!

27.October » Hokej.cz
Z Ústí nad Labem se seriál hokej.cz přesouvá na druhý konec republiky, do Šumperka. O tamějších Dracích dnes přineseme spoustu článků.

Dvě přání manažera hokejových Kohoutů z České Třebové

9.April » PeopleTogether
Několik let jsme pracovali ve sportovní redakci krajského deníku, kolega Vladimír VANĚK poté přešel do... The post Dvě přání manažera hokejových Kohoutů z České Třebové appeared first on PeopleTogether .

All-star tým Chance ligy za uplynulou dekádu

1.January » Hokej.cz
Jak vypadá redakční výběr All-Star týmu Chance ligy za poslední dekádu, tedy let 2010 až 2019? Hokej.cz vybral nejlepšího brankáře, čtyři obránce a šest útočníků. A k tomu trenéra.

Hokejisté České Třebové, které čeká v krajské lize náročná obhajoba mistrovského titulu

30.August » PeopleTogether
Hokejisté již zahájili přípravu na novou sezonu. Třídenního kempu se pod vedením trenéra Martina Palinka... The post Hokejisté České Třebové, které čeká v krajské lize náročná obhajoba mistrovského titulu appeared first on PeopleTogether .

Tato informační stránka o Aleš Holík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Holík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes