Zdeněk Janáček

Related to

Aňa Geislerová slavila 43. narozeniny: Manžel jí připravil oslavu na podivném místě!

18.April » Blesk.cz
Herečka Aňa Geislerová ve středu oslavila 43. narozeniny. Její manžel Zdeněk Janáček pro ni připravil tajnou oslavu na místě, kde to nečekala. Pro jejich rozvětvenou rodinu objednal tramvaj!

Mars zaútočil na svět sci-fi. Tuček a Janáček získali filmové ceny v USA

15.April » FeedIT.cz
Praha, 15. dubna 2019 – Dvě ceny si z filmového festivalu MISCIFI v Miami přivezl celovečerní film Mars. Na jeho vzniku se podíleli Benjamin Tuček coby režisér, scenárista a producent filmu spolu se Zdeňkem Janáčkem v roli producenta. „Creative Do...

Aňa Geislerová přistižena na obědě s manželem

6.March » Týden.cz
Aňa Geislerová patří k našim nejobsazovanějším herečkám. Moc dobře ví, že život není jen kariéra, ale také rodina. Proto si vždy najde čas zajít si na oběd či večeři se svým mužem, režisérem Zdeňkem Janáčkem.

Aňa Geislerová si vyrazila s manželem do kina

30.January » ★ STARonline.cz
Herečka Aňa Geislerová si minulý týden udělala opravdu hezký den bez pracovních závazků. Dopoledne se zúčastnila krásného křtu v Botanické zahradě a večer si vyšla do kina se svým manželem Zdeňkem Janáčkem.

Aňa Geislerová si znovu vyšla s manželem: Do kina

25.January » iHOT.cz
Herečka Aňa Geislerová si udělala krásný den. Nejprve se dopoledne zúčastnila krásného křtu v Botanické zahradě a večer si vyšla do kina se svým manželem Zdeňkem Janáčkem.
Benjamin Tuček - Český scenárista, režisér a spisovatel
Kristýna Janáčková - Česká herečka

Tato informační stránka o Zdeněk Janáček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Janáček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes