15
new stories - click to show

Ondřej Doule

Related to

Lunární škodovka a Praha na Měsíci. Vesmírný architekt ukazuje budoucnost dobývání kosmu

8.November » Forbes
Jako malý trávil Tomáš Rousek dětství poblíž stanice metra Kosmonautů. Obdivoval sochy Vladimíra Remka a dalších vesmírných dobyvatelů a snil o životě za hranicemi naší planety. Láska ke kosmu mu vydržela až do dospělosti. Jako architekt a designé...

Lunární baroko. Český architekt se podílí na přípravě orbitální stanice na Měsíci

5.October » Forbes
Ondřej Doule má job budoucnosti. Navrhuje vesmírné stavby. A v současnosti pracuje pro NASA na přípravě lunární orbitální stanice Gateway. Houston volá Prahu. Nezní to tak vznosně, jako když Houston volá Apollo nebo Discovery. Ale pokud se chcete ...

NENECHTE SI UJÍT úterní vydání Deníku s oblíbeným týdeníkem!

Nenechte si ujít úterní tištěné vydání Moravskoslezského deníku! Najdete v něm pravidelnou oblíbenou přílohu Ostravský týdeník! Co přináší tentokrát?

Policisté během kontrol proklepli skoro 2000 aut

Karlovarský kraj - Dopravní policisté zkontrolovali před začátkem letních prázdnin během dvou dnů téměř dva tisíce řidičů.

Při dopolední nehodě v Mariánskohorské ulici byli zraněni čtyři lidé

V Mariánskohorské ulici v Ostravě se dnes dopoledne srazilo několik osobních vozidel. Na místě zasahovaly hned tři posádky záchranářů, kteří dostali hlášení o nehodě před 10. hodinou.

Žena dluží peníze na syna

Kaplice – Policisté se zabývají dvaadvacetiletou ženouz Českokrumlovska. Sdělili jí, že je podezřelá z neplnění vyživovací povinnosti na svého syna.

Opilý řidič způsobil nehodu. Auto skončilo na střeše

Blanensko – Opilý šestačtyřicetiletý řidič osobního auta způsobil dopravní nehodu na křižovatce poblíž Mladkova. Řidič předjížděl o pět mladší řidičku, která odbočovala vlevo.

Lidé se bavili na Vysočina Festu

Jihlava - Tisíce lidí o uplynulém víkendu zamířily na největší letní festival na Vysočině. Fanoušci české a a slovenské hudby si od čtvrtka do soboty užili koncerty svých oblíbených zpěváků, zpěvače a kapel.

Plánovaný výpadek dodávky elektřiny

V úterý 9. července proběhne v obci Chotěbuz plánovaný výpadek dodávky elektřiny, pravděpodobně od 7.30 do 16 hodin. Výpis ulic a nemovitostí, kterých se odstávka bude týkat, je k nalezení na webových stránkách obce.
Benjamin Tuček - Český scenárista, režisér a spisovatel

Tato informační stránka o Ondřej Doule zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Doule" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes