15
new stories - click to show

Tomáš Kollarczyk

Related to

Teplo a voda v Budějovicích mírně podraží, poplatek za odpad zůstane stejný

Změny cen jsou ale v řádu procent. Například průměrná domácnost by měla zaplatit za rok navíc asi dvě procenta. V ročním vyúčtování by to mohlo činit zhruba 300 korun.

Teplo v Českých Budějovicích nepatrně zdraží

30.November » Regionální noviny
ČESKÉ BUDĚJOVICE - Českobudějovické domácnosti za teplo v roce 2021 odebírané od městské teplárny zaplatí o 2 procenta více než letos, tedy výrazně méně než je očekávaný růst inflace za rok 2020. Gigajoule bude stát 641 Kč včetně DPH. O 12 korun m...

Teplo v Českých Budějovicích nepatrně zdraží

Gigajoule bude od městské teplárny domácnost stát 641 Kč včetně DPH. O 12 korun meziročně víc. Je to výrazně méně, než kolik činí očekávaný růst inflace.

Stavba horkovodu omezí na několik měsíců v Českých Budějovicích dopravu

Se zhruba čtyřměsíčním omezením dopravy v části českobudějovické Okružní ulice musí počítat motoristé od 2. listopadu, kdy v jejím okolí začne stavba nového horkovodu.

Topná sezona začíná. Teplárna začala s nahříváním 163 kilometrů dlouhé distribuční sítě

24.September » Budějcká Drbna
Českobudějovická teplárna startuje novou topnou sezonu. Dnes začala celý rozsáhlý distribuční systém, měřící 163 kilometrů, nahřívat, aby už o chladném prodlouženém víkendu mohla teplo dodávat do sítě.

Teplárna potřetí obdržela mezinárodně uznávaný certifikát

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Teplárna České Budějovice potřetí obdržela mezinárodně uznávaný certifikát D&B Top Rating, který jí udělila analytická společnost Bisnode. Ta finanční zdraví firem posuzuje v Česku a na Slovensku podle metodiky nadnárodně respek...

Městská teplárna obhájila ceněný rating AAA

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Teplárna České Budějovice obhájila ratingové hodnocení AAA, potvrzující důvěryhodnost společnosti na nejvyšší úrovni. Té se těší jen několik procent ekonomických subjektů v Česku. Nejvyšší ocenění CZECH Stability Award na stupni...

Štěpka, odpady a Temelín mají českobudějovické teplárně do deseti let nahradit uhlí

Výtopna ve Vrátě se má podle plánu českobudějovické teplárny proměnit v důležitý zdroj energií. Firma chce v areálu postavit zařízení pro energetické využití odpadů.

Budějovická teplárna vydělala 25 milionů

17.June » iUHLI.cz
Teplárna České Budějovice prodala loni 1531 terajoulů (TJ) tepla, meziročně o 1,7 procenta víc. Stoupl počet domácností připojených k její síti, vzrostly i dodávky podnikům. Teplárně klesl loni zisk po zdanění na 25,2 milionu korun.

Českobudějovická teplárna loni zvýšila produkci

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Přestože rok 2019 patřil s průměrnou teplotou 10,6 °C k historicky nejteplejším, městská společnost Teplárna České Budějovice v něm obstála. Díky růstu počtu připojených domácností a objemu dodávek podnikové sféře prodej tepla l...
Tomáš Kňourek - Český novinář

Tato informační stránka o Tomáš Kollarczyk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Kollarczyk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes