Peter Kováč

Vztahuje se k

Je třeba lidem vrátit víru ve spravedlnost, říká žena, která chce v úřadu slovenského prezidenta nahradit Andreje Kisku

23.ledna » Svět – Deník N
Místopředsedkyni mimoparlamentního hnutí Progresivní Slovensko Zuzanu Čaputovou zná podle průzkumů třetina jejích spoluobčanů. Z Čechů patrně málokdo. S využitím Denníku N představujeme po Maroši Šefčovičovi jeho rivalku v březnových volbách.

Katedrálou v Remeši se uzavřel unikátní projekt

12.června » Novinky.cz
Katedrála v Remeši – Chrám pro korunovace francouzských králů (Ars Auro Prior, 720 stran, 599 Kč). Tak se jmenuje pátý a závěrečný díl unikátního umělecko-historického projektu Petera Kováče, redaktora Práva.

Remeší vyvrcholil unikátní projekt

12.června » Právo
Katedrála v Remeši – Chrám pro korunovace francouzských králů (Ars Auro Prior, 720 stran, 599 Kč). Tak se jmenuje pátý a závěrečný díl unikátního umělecko-historického projektu Petera Kováče, redaktora Práva.

Moderní kostel v Libiši rozbouřil vášnivé debaty

8.června » Mělnický deník
Libiš – Moderní Kostel nejsvětější Trojice a Kardinála Berana s pastoračním střediskem, který chce vybudovat církev v historické části Libiše, názorově rozdělil nejen místní, ale i nejbližší okolí.

Nové knihy: May, Kováč, Kleist, T. G. Masaryk i Tajovská

25.května » Novinky.cz
Další pokračování Mayovy čínské detektivní série, ukončení Kováčova projektu Stavitelé katedrál, román z časů po 1. světové válce. Hlas T. G. Masaryka, kniha o Josephině Bakerové i Nicku Caveovi. Nechybí samozřejmě audiokniha i komiks.

Skandály v umění: Může zmizet gotická katedrála?

18.března » Novinky.cz
Karel V. Habsburský (1500 až 1558) byl jedním z nejvýznamnějších císařů 16. století. Ovládal Španělsko, Nizozemí, Svatou říši římskou, jižní Itálii a díky svým rozsáhlým územím v Americe mohl tvrdit, že nad jeho říší slunce skutečně nezapadá. Kare...

RECENZE: Diplomky slavných na pražské Akademii

7.března » Novinky.cz
Galerie výtvarného umění v Chebu nabízí zájemcům do 1. dubna výstavu, která je neobvyklou sondou do českého umění 70. a 80. let minulého století. Tématem jsou diplomové práce malířů a sochařů na pražské Akademii výtvarných umění (AVU) v letech 196...

RECENZE: Formule patosu v moderním umění

5.března » Novinky.cz
Ředitel pařížského Picassova muzea Jean Clair připravil v roce 1995 pro Benátské bienále rozsáhlou výstavu, která se týkala zobrazení figury v evropském výtvarném umění v letech 1895–1995. Expozice ukázala, že motorem vývoje moderního umění nebyla...

Slovenská policie stále neřekla čas Kuciakovy smrti. Měli ho určit hned, diví se soudní lékař

3.března » info.cz
Způsob vyšetřování vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové budí pochybnosti. Policie například dodnes neupřesnila čas smrti dvojice. Podle zkušeného soudního lékaře Petera Kováče ho přitom měla určit už př...
Jan Royt - Český historik umění
Bohumil Kubišta - Český malíř a grafik
Stanislav Kolíbal - Český sochař a výtvarník
Bohuslav Reynek - Český básník, překladatel a grafik

Tato informační stránka o Peter Kováč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Kováč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes