František Kozel

Vztahuje se k

Obří trpaslík se letos rozrostl

22.října » Hořice
O pět z osmi největších kamenů a dosáhl výšky čtyř metrů. Kameny měly objem kolem 4 m3 a každý z nich vážil zhruba deset tun. Mecenáši těchto kamenů jsou firmy Altran Hořice, Fato Hradec Králové a jeden rodák a patriot Hořic žijící v Praze.

Hořické spolky ARTrosa a Dalibor byly v Maďarsku

6.září » Hořice
Spolky měly v závěru prázdnin napilno. Byly pozvány, aby reprezentovaly město Hořice na mezinárodním folklórním festivalu v maďarském Kerepéši.

Ejhle, Obří trpaslík mezi hořickými rodáky v Praze

31.května » Hořice
Úterý 15. května 2018 bylo ve znamení setkání spolků, když Spolek rodáků a přátel města Hořic v Podkrkonoší v Praze navštívil PhDr. František Kozel, pantáta Okrášlovacího spolku Rašín, aby ve vinohradské restauraci U Vodárny představil projekt mon...

Základy obřího trpaslíka na Mohejlíku jsou hotovy, brzy se začnou stavět první bloky

23.března » Hořice
Stavba betonových základů, které budou držet více než 200 tunovou sochu obřího trpaslíka Na Mohejlíku na návrší nad Hořicemi, finišuje. První dva pískovcové bloky by měly být instalovány již v červnu.

Youtuberský vlak

10.listopadu » ŽelPage
Praha — Dne 25. listopadu 2017 vypraví České dráhy speciální vlak pro všechny milovníky fenoménu, který ovládá internet: YouTube. Na palubě speciálního youtuberského vlaku , kterým bude jednotka railjet, budou známí youtubeři, jako je například St...

Základní kámen Obřího trpaslíka odhalen

14.července » Hořice
V neděli 2. července byl u silnice 1/35 odhalen za účasti autora návrhu ak. sochaře Kurta Gebauera základní kámen Obřího trpaslíka. Odhalení bylo slavnostní a veselé, základní kámen byl poklepán mnoha účastníky slavnosti a stavba monumentu tak po ...

U Hořic byl položen základní kámen stavby sochy obřího trpaslíka

2.července » Rádio Praha
Na vrchu Mohejlík u Hořic zástupci Okrášlovacího spolku Rašín položili základní kámen stavby sochy obřího pískovcového trpaslíka. Myšlenka na jeho vybudování vznikla před více než 22 lety. Na základní kámen a webové stránky se vybralo prostřednict...

Odhalení základního kamene Obřího trpaslíka 2.7.

21.června » Hořice
Okrašlovací spolek Rašín pořádá slavnostní i veselé odhalení základního kamene Obřího trpaslíka, které proběhne v neděli 2. července 2017 cca od 14 hod. na parcele č.742 v kat. úz. Vinice v Podrkonoší (Na Mohejlíku při silnici I/35).

Tvůrci obřího trpaslíka u Hořic získali peníze na základní kámen

16.května » Týden.cz
Organizátoři stavby sochy obřího pískovcového trpaslíka v Hořicích na Jičínsku získali od dárců peníze na pořízení základního kamene sochy. Prostřednictvím crowdfundingové internetové sbírky jim 85 dárců věnovalo celkem přes 78 tisíc korun.

Základy obřího trpaslíka Na Mohejlíku jsou hotovy, brzy se začnou stavět první bloky

12.května » Hořice
Stavba betonových základů, které budou držet více než 200 tunovou sochu obřího trpaslíka Na Mohejlíku na návrší nad Hořicemi, finišuje. První dva pískovcové bloky by měly být instalovány již v červnu.

Hořice chtějí nalákat turisty: Pískový trpaslík vysoký 10 metrů!

6.května » Aha!
Desetimetrová socha trpaslíka z pískovcových kvádrů by do tří let měla vyrůst u Hořic na Jičínsku. Spolek Rašín už nechal vyhloubit základy pro její stavbu.
Václav Klaus - 2. prezident ČR

Tato informační stránka o František Kozel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "František Kozel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes