15
new stories - click to show

Alexandr Krejčíř

Related to

Přivaděče na D35 u Dašic na Pardubicku mají dořešené klíčové pozemky. Stavba se ale prodraží

20.October » Ekonomický deník
Pardubický kraj pokračuje v přípravách na vybudování dálničních přivaděčů v okolí Černé za Bory a Dašic na silnici II/322. Významným milníkem je dořešení výkupu pozemků s jedním z klíčových vlastníků. Dílčí jednání ještě probíhají v návaznosti na ...

JUDr. Martin Netolický, Ph.D.

27.September » ParlamentniListy.cz
Jedním z cílů jednání delegace Pardubického kraje při návštěvě partnerského Dolnoslezského vojvodství byla debata o plánování projektů pro čerpání evropských fondů v rámci programu Interreg Česká republika – Polsko v období 21+.

Pro Česko-polskou spolupráci bude připraveno 179 milionů eur

25.September » pardubickénovinky.cz
Jedním z cílů jednání delegace Pardubického kraje při návštěvě partnerského Dolnoslezského vojvodství byla debata o plánování projektů pro čerpání evropských fondů v rámci programu Interreg Česká republika – Polsko v období 21+.

Pro Česko-polskou spolupráci bude v příštích letech připraveno 179 milionů eur

23.September » InfoDnes.cz
(pardubicednes.cz) PARDUBICKÝ KRAJ - Jedním z cílů jednání delegace Pardubického kraje při návštěvě partnerského Dolnoslezského vojvodství byla debata o plánování projektů pro čerpání evropských fondů v rámci programu Interreg Česká republika - Po...

Pirátům vadí přímé dotace do vrcholového sportu v Pardubickém kraji

28.July » iRegiony Impuls
Zastupitelstvo Pardubického kraje schválilo přímé milionové dotace z rozpočtu pro pardubický hokej i fotbal. Opoziční Piráti varovali, že pro podobnou formu pomoci hlasovali naposledy.

Na turistická místa láká výstava Regiony České republiky

20.July » prvnizpravy.cz
Lysá nad Labem – Regiony České republiky - to je název 20. ročníku výstavy, která představuje města, obce a regiony.

Dotace pomohou překonat těžkou situaci a nastartovat cestovní ruch

11.July » prvnizpravy.cz
Kraj chce po koronavirové stopce pomoci s nastartováním odvětví sportu, cestovního ruchu i volnočasových aktivit. Jednotlivým subjektům poskytne individuální dotace.

Krajské dotace mají pomoci nastartovat sport i cestovní ruch

10.July » Orlický deník
Krajské dotace by měly pomoci opět nastartovat odvětví cestovního ruchu, sportu a volnočasových aktivit. Právě tyto oblasti patřily k těm nejvíce zasaženým tvrdými lock-downy kvůli pandemii koronaviru.

Turistické noviny z Východních Čech mají nový kabát!

16.June » CZeCOT
Jak si užít léto a podzim roku 2021 v Pardubickém a Královéhradeckém kraji? Aktuální Turistické noviny z Východních Čech vám mohou být skvělou inspirací při plánování letních a podzimních výletů i dovolených...

Tato informační stránka o Alexandr Krejčíř zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alexandr Krejčíř" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes