Monika Kynclová

Vztahuje se k

Teploty v týdnu vystoupají až k 38 stupňům, vedra poleví v pátek

6.srpna » Mostecký deník
Ústecký kraj - Kvůli suchu a horku hrozí nově nebezpečí požárů v celém Plzeňském kraji a části Vysočiny. Celkově se aktuální výstrahameteorologů před požáry týká už 11 regionů, nevztahuje se na Moravskoslezský, Jihočeský a Karlovarský kraj.

Diskuzní pořad Mosty Mostu přivítá vítěze z New Yorku

5.června » Mostecký deník
Most - Mladý houslista Milan Al-Ashhab bude ve středu 13. června od 19 hodin hostem besedy v rámci diskuzního cyklu Mosty Mostu.

Hrad Hněvín čeká v červnu zatěžkávací zkouška. Akcí tam bude víc než jindy

1.června » Mostecký deník
Most - Tisíc lidí přišlo kdysi během jediného dne do hvězdárny hradu Hněvína. Tento rekord možná brzy padne při tradiční veselici Den Edvarda Kelleyho.

My a ghetto? Most se bránit musí, tvrdí lidé z lepších čtvrtí

29.května » Mostecký deník
Most /ANKETA/ - Deník oslovil obyvatele klidných částí města, co říkají na návrh vytvořit z celého Mostu sociálně vyloučenou lokalitu.

S novým cyklem knihovny čtenáři procestují celý svět

19.března » Mostecký deník
Most - Městská knihovna v Mostě připravila nový cyklus přednášek s unikátní možností seznámit se se zajímavostmi z celého světa, a to formou nabídky knih na dané téma, včetně živého setkání s odborníkem, přímým účastníkem nebo odborným lektorem.

Litvínov i Most zveřejnily termín zápisu dětí do prvních tříd

8.března » Mostecký deník
Mostecko - V Litvínově čekají na omladinu v sedmi školách, v Mostě v jedenácti. Tentokrát půjdou k zápisu děti narozené nejpozději v srpnu 2012.

Na základní škole v mosteckém Chanově letos přivítali na tři desítky prvňáčků

1.září » ČRo Sever
Na základní školu na problematickém sídlišti Chanov v Mostě dochází většinou místní děti ze sociálně slabých rodin. Letos tam otevírají dvě první třídy. Do jejich lavic zasednou tři desítky žáků. Připraveni jsou i učitelé a asistenti, kteří budou ...

Děti z Chanova chtějí žít jinak. Doma jim ale neporadí, jak to udělat

22.května » iDNES.cz
Dětem z nechvalně známého mosteckého sídliště Chanov paradoxně brání jejich vlastní rodiny v tom, aby se měly v budoucnu lépe. Protože je neučí pořádku, pravidlům, disciplíně. MF DNES zjišťovala, jak tam vlastně žijí. Další články k tématu: Most p...

Děti z Chanova chtějí žít jinak. Doma jim ale neporadí, jak to udělat

22.května » iRegiony Impuls
Dětem z nechvalně známého mosteckého sídliště Chanov paradoxně brání jejich vlastní rodiny v tom, aby se měly v budoucnu lépe. Protože je neučí pořádku, pravidlům, disciplíně. MF DNES zjišťovala, jak tam vlastně žijí.

Tato informační stránka o Monika Kynclová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Kynclová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes