Horst Lier

Related to

Šifra prolomená téměř po čtvrtletí

29.March » Kultura21.cz
Kniha Zlín vydala další knihu Jørna Liera Horsta, tentokrát ze série Odložené případy. Nese název Katharinina šifra a opět stojí za to.

Self Made, Světový den poezie i Horstův odložený případ. Nabízíme kulturní tipy na víkend od 21. do 22. března

21.March » Informuji.cz
O víkendu na chvíli odložte pracovní nástroje, vlezte pod deku a užijte si kultury na plný plyn. U telky, počítače nebo knížky. Zde jsou naše koronatipy.

RECENZE Prvotřídní detektivka do poslední stránky. Jørn Lier Horst, Katharinina šifra

10.March » KrajskeListy.cz
Zkušený policajt William Wisting jako každý rok přijíždí k domu Martina Haugena, odkud před čtyřiadvaceti lety beze stopy zmizela Haugenova manželka Katharina. Zůstaly po ní jen papírek se záhadnými číslicemi a sbalený kufr. Případ se nikdy nepoda...

Bod nula: Nová severská detektívka

12.August » Miestopremuža.sk
Jørn Lier Horst a Thomas Enger sú mimoriadne úspešní autori v domácom Nórsku, ale aj vo svete a tiež v našich končinách. Enger predovšetkým v susednom Česku, Horst zasa na Slovensku. A treba povedať, že vytvorili perfektnú dvojicu, ktorá je prísľu...

Williama Wistinga čeká další případ

31.May » Kultura21.cz
V nakladatelství Kniha Zlín vyšla další detektivka s komisařem Williamem Wistingem. Tentokrát se jedná o jedenáctý díl s názvem Na dně.

RECENZE Vynikající a vygradovaná detektivka. Jørn Lier Horst, Na dně

23.April » KrajskeListy.cz
Téměř na den to bude rok, kdy Krajské Listy.cz recenzovaly báječnou kriminálku ´Poustevník´ od výše uvedeného autora. Dali jsme jí tehdy 83 procent, chválili jsme děj, strhující tempo i překlad Kateřiny Krištůfkové. Za vydáním stála Kniha Zlín. Ro...

Redakce Knihy Zlín a Plus se slučují, značka "Nakladatelství Plus" zaniká

25.March
K pondělí 1. dubna dochází ke spojení nakladatelství Kniha Zlín a nakladatelství Plus, které patří pod nakladatelský dům Albatros Media. Své knihy budou nadále vydávat pod společnou značkou Kniha Zlín.

Recenze: Zaslepení v desáté akci severského vyšetřovatele Williama Wistinga

16.February » Blesk.cz
Jaký je hlavní atribut severských krimi příběhů Jørna Liera Horsta? Přesvědčivost bez litrů krve a prvoplánového násilí. právě proto je jeho hrdina tak oblíbený a knihy vysoce hodnocené. Dobře napsaná detektivka čeká čtenáře i tentokrát.
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér

Tato informační stránka o Horst Lier zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Horst Lier" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes