Arabela Jana Nagyová

Vztahuje se k

Komu to sluší víc? Mrkněte, jak teď vypadá legendární Arabela, která po letech potkala princeznu Xenii

12.června » Super.cz
Hvězdy legendárního seriálu Arabela Dáda Patrasová (62) a Jana Nagyová (59) se po dlouhých osmi letech konečně setkaly. Filmové Arabele Janě Nagyové to na prahu šedesátky slušelo a společně s Xenií Dádou měla na co vzpomínat.

Setkání Arabely a Xenie po letech: U Vorlíčka si padly do náruče

11.června » Blesk.cz
Nikdy tu netočil, ale měl si tady u dělostřelců odkroutit vojnu. Režisér Václav Vorlíček oslavil 88. narozeniny na zámku v Horšovském Týnu. Gratulovat mu přišly i Arabela Jana Nagyová (59) a Xenie Dagmar Patrasová (62).

Takhle teď vypadá pohádková Arabela! Dcera Dády Patrasové se pochlubila snímkem s legendární princeznou

7.listopadu » Super.cz
Dcera herečky a královny dětských srdcí Dády Patrasové (61) Anna Slováčková (22) se může pyšnit tím, že její maminka hrála v populárním pohádkovém seriálu Arabela princeznu Xénii.

Pohádkové setkání: Arabela Jana Nagyová v Česku! Vyfotila se s dcerou Xenie

6.listopadu » Blesk.cz
Spousta dětí z celého Česka kdysi záviděla Aničce Slováčkové, že její maminkou je královna dětských srdcí Dáda. Teď se mladá zpěvačka a herečka může pochlubit, že kromě princezny Xenie, kterou hrála její máma Patrasová (61), se setkala také se sam...

Smutný osud pohádkové Arabely Jany Nagyové: Přišla o děti i práci!

29.června » Blesk.cz
Herečka Jana Nagyová (58), která se proslavila rolí princezny Arabely, momentálně žije v německém Düsseldorfu a vždy snila o velké rodině, což se jí také splnilo. Postupem času však o děti přišla. Nagyová tak doufá, že se aspoň dočká nějaké další ...
Václav Vorlíček - Český režisér

Tato informační stránka o Arabela Jana Nagyová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Arabela Jana Nagyová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes