Zdeněk Troška Český režisér

Vztahuje se k


Články

VIDEO: Kladrubský klášter oživily sochy koček i klaun za volantem

17:43 » iDNES.cz
Šest koček na různě barevných pruhovaných podstavcích se objevilo před budovou klášterního kostela v Kladrubech na Tachovsku. Sochy, které svou hravostí poutají pozornost návštěvníků, vznikly jako součást výstavy Keramika Kladruby. Další články k ...

Princezna ze mlejna po 24 letech: Jak dnes vypadá a co dělá představitelka půvabné Elišky?

13.července » eXtra.cz
Oblíbenou českou pohádku režiséra Zdeňka Trošky Princezna ze mlejna vám jistě nemusíme představovat. I dnes, čtyřiadvacet let od jejího vzniku, baví malé i velké diváky u televizních obrazovek. Mnozí z vás si film určitě spojí s postavou nevinné E...

Tajemství pohádky Princezna ze mlejna: Čertík Blanarovičová zastavila dopravu!

13.července » Blesk.cz
Role čerta a nezapomenutelná hláška „Já jsem malej, ale šikovnej!" Yvettu Blanarovičovou (54) proslavila. Přitom v pohádce Princezna ze mlejna není kvůli propracované masce skoro k poznání. Toho prý herečka dokonce kdysi využila. Co všechno v kost...

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

13.července » Expres.cz
Další články k tématu: Zemřel Václav Glazar: Zastavilo se mu srdce, potvrdil jeho režisér Zdeněk Troška Bývalý kamarád Zemana: Miloš je trošku zahořklý, kandidovat ho donutilo okolí Kam zmizela Ficova miss mafie Trošková? Vozí se dál vládními limu...

Pochybnosti nad smrtí snoubence Růžičkové (†67) Glazara (†65): Až pitva ukáže, jak vlastně zemřel

13.července » Blesk.cz
Vypadalo to, že příčinou smrti Václava Glazara (†65) byla zástava srdce kvůli selhání dýchacího přístroje. Teď se však objevily pochybnosti, a tak bude nutné provést pitvu, která snad pomůže osvětlit, co se ve skutečnosti stalo!

Seriálový záchranář a moderátor Jakub Štěpán to na víkendovém rodinném fesťáku rozjede s Dádou!

12.července » Blesk.cz
Herec a moderátor Jakub Štěpán (27) tento víkend opustí dekorace seriálu Modrý kód a vyrazí spolu s kolegy za zábavou na první ročník největšího rodinného festivalu na Vysočinu. Jak sám tráví čas s blízkými, prozradil na Blesk.cz.

Smrt Václava Glazara (†65), snoubence Růžičkové: Zradily ho kyslíkové brýle!

12.července » Blesk.cz
Zástavě srdce předcházelo selhání dýchacího přístroje! Václav Glazar (†65), který ve středu ráno zemřel v mělnické nemocnici, byl totiž poslední tři roky plně závislý na tzv. kyslíkových brýlích.

Zesnulý Václav Glazar (†65): Troškovi svěřil pár hodin před smrtí svůj plán!

12.července » Blesk.cz
Zdeněk Troška patřil mezi nejlepší kamarády zesnulého herce Václava Glazara. Nejenže ho rád obsazoval do svých filmů, ale byl s ním v kontaktu i poslední dny jeho života.

Troška v šoku! Volali jsme si denně, a pak...

12.července » stars24.cz
Herec Václav Glazar, který zemřel ve středu ve věku 65 let, byl známý především z komediální série Kameňák. Není proto divu, že byli s režisérem filmové série Zdeňkem Troškou přátelé. A jeho smrt kolegy hluboce zasáhla.

Václav Glazar (†65): Poslední telefonát před smrtí: S Troškou!

12.července » Aha!
Obrovský smutek prožívá režisér Zdeněk Troška (65)! Ve středu mu totiž zemřel dlouholetý kamarád a také hvězda jeho Kameňáků Václav Glazar (†65).

Troška s ním mluvil těsně před smrtí. Prý mu bylo bezvadně: Poslední slova Václava Glazara (†65)

12.července » Blesk.cz
Zdeněk Troška patřil mezi nejlepší kamarády zesnulého herce Václava Glazara. Nejenže ho rád obsazoval do svých filmů, ale byl s ním v kontaktu i poslední dny jeho života.

Troška v slzách: Zemřel jeho přítel herec Václav Glazar (†65), známý jako jeptiška z filmů Kameňák!

11.července » Prásk!
Ve středu zemřel po dlouhé nemoci herec Václav Glazar (†65), kterého si většina diváků pamatuje především z filmů Zdeňka Trošky, Kameňák. Českou hereckou scénu zasáhla další rána. Ve středu zemřel Václav Glazar, který se proslavil především rolí m...
Václav Glazar - Český herec
Čestmír Kopecký - Český filmový a televizní producent a dramaturg
Helena Růžičková - Česká herečka

Tato informační stránka o Zdeněk Troška zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Troška" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes