15
new stories - click to show

Petr Němeček

Related to

Oblíbený eukalyptus: Jak vybrat ten správný, pro koho je nevhodný a na co pomáhá?

14:18 » mojezdravi.cz
Pozor na některé účinky! Použití eukalyptu bývá součástí mnoha rad v článcích publikovaných v časopisech a na internetu. Působí jako kouzelný prostředek, který vás zachrání od jakékoli infekce. Co vám ale autoři textů neřeknou, je, že není eukalyp...

Máte namožené svaly nebo naraženou kostrč? Zkuste homeopatika!

12.January » mojezdravi.cz
Je několik homeopatických přípravků, které by měl mít v lékárničce každý. Jedním z nich je arnika, která se hodí při všech poraněních, jako jsou pády, vymknutí, naražení či třeba únava způsobená přetížením při sportu.

Co dělat při pádu do sila? Hasiči zveřejnili skvělé fotky z náročného zásahu

12.January » Blesk.cz
Hasiči z Olomouckého kraje zveřejnili na sociální síti zajímavé fotografie z výcviku. A co přesně trénovali? Záchranu člověka z věže na uskladněni sypkého krmného materiálu.

Adria Gold z Nivnice loni narostla o třetinu. V těžkých časech ji podržela zmrzlina

10.January » iHNed.cz
Rodinná firma Adria Gold z Nivnice je hlavně na Moravě známá především svou zmrzlinou. Kromě toho ale také zásobuje restaurace nebo školní jídelny různými polotovary, masem či kořením. „Během covidu se nám vyplatilo, že náš byznys stojí na...

Bohové starého Egypta - více jak tisíc bohů nemohl znát žádný ze smrtelníků

6.January » Memento Historia
Náboženství v životě starověkých Egypťanů bylo všudypřítomné. Bohové vládli nejen v pozemském světě, ale hlavně v tom posmrtném, na který se Egypťané celý svůj život připravovali. Jako většina starověkých kultur, i ta egyptská byla polyteistická. ...

Které vůně pomáhají při nachlazení? A jakou zvolit na vánoční stůl, aby vás nebolela hlava

23.December » mojezdravi.cz
Nadechněte se. Obklopuje vás právě teď nějaká vůně? Většinou ano. A právě ona má mnohdy vliv na to, jak se cítíme. Některé nám pomáhají se soustředit, jiné nás uzdravují. Odbornice v aromaterapii nám v nich udělají jasno.

Šílenství mocných: Opravdu chtěl císař Caligula jmenovat koně senátorem?

17.December » Memento Historia
Římský císař Caligula se do dějin zapsal jako šílený a krutý vládce. Byla ale skutečnost opravdu taková, nebo je jeho špatná pověst výsledkem římské politiky? Přestože se Caligulovi připisuje mnoho až neuvěřitelných činů, možná doopravdy nebyl tak...

Pojistěte si duši. Pokud ale chcete peníze, pozor na drogy a taky alkohol

2.December » Metro
Kolik je doopravdy lidí, kteří změní profesi kvůli vyhoření? Psychickou únavu přizná jen zlomek z nich. Někteří změní profesi, aby se už nemuseli potýkat s problémy, které jim prostředí přináší. Covid tyto problémy zvýraznil.

Zázrak jménem esenciální oleje: Úleva při menstruaci i bolestech hlavy

29.November » mojezdravi.cz
Ať už je bolest spojována třeba s namoženými svaly po sportu, bolavými zády, špatným sezením nebo třeba s porodem, při respektování možných kontraindikací dokážou být esenciální oleje opravdu výbornými prostředky na její tlumení. Bolest efektivně ...

Platíme daně, tak ať se o naše zdraví stará stát, myslí si Češi

25.November » Metro
V posledních pěti letech se v dotazníkových akcích posunulo zdraví jako jedna z hodnot na první místo. Také kvůli covidu. Rodina je nyní na druhé pozici.

Pozemky za 10 let zdražily i dvojnásobně

23.November » Novinky.cz
Volného místa ubývá. V drtivé většině lokalit v ČR se ceny stavebních parcel během deseti let zvýšily o desítky procent. Zdražily také zahrady. Jsou ale výjimky. Ne všechny lokality jsou žádané a ne každý pozemek na jinak dobrém místě je terno.

Jihočech chtěl zlikvidovat krtka výbušninou: Zlámal si obě nohy a na zahradě vytvořil kráter

18.November » Blesk.cz
Pětačtyřicetiletý muž se ve středu pokoušel na zahradě na Českobudějovicku pomocí pyrotechniky zabít krtka. Výbušnina muže vážně poranila a záchranáři jej převezli se zlomenýma nohama do nemocnice. Policie o události dnes informovala na svém webu.

Tato informační stránka o Petr Němeček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Němeček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes