Michal Novotný

Related to

Clint Eastwood bude režírovat The Ballad of Richard Jewell

Clint Eastwood bude režírovat The Ballad of Richard Jewell o hrdinovi z letních olympijských her v Atlantě, který zabránil bombovému atentátu, ale zároveň byl označen za podezřelého z něj.

TV tipy: Tři veteráni Paddington, Babička a mazaný Filip vstupují do nebeské brány

Velikonoční týden je v televizích asi nejslabší v celém roce, protože dramaturgové vsadili na spousty repríz. V našem výběru tak najdete většinu tuzemských klasik, velkým lákadlem ale bude legendární propadák Nebeská brána .

Dětská hra straší v novém traileru

17:59 » filmserver.cz
Hororový remake Dětská hra o vraždící panence má nový trailer. V hlavních rolích hrají Aubrey Plaza a Gabriel Bateman a Mark Hamill jako hlas Buddiho.

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw: nový oficiální trailer

16:37 » filmserver.cz
Spin-off akční série Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw má nový oficiální trailer, na který se nyní můžete podívat. V kinech ho uvidíme od 1. srpna.

The Six Billion Dollar Man s Markem Wahlbergem našel režiséra

17.April » filmserver.cz
Dlouho odkládaný projekt s názvem The Six Billion Dollar Man s Markem Wahlbergem má nyní režiséra. Je jím režisér filmu Bumblebee Travis Knight.

X-Men: Dark Phoenix v finálním traileru

17.April » filmserver.cz
Nový díl série X-Men s názvem X-Men: Dark Phoenix , který zároveň ohlašuje konec této série, bude mít v kinech premiéru v červnu. Podívejte se na finální trailer.

Jennifer Lawrence se vrací na filmová plátna

17.April » filmserver.cz
Jennifer Lawrence se vrací na filmová plátna v zatím nepojmenovaném dramatu. Herečku jsme mohli naposledy vidět v špionážním thrilleru Rudá volavka .

Kinopremiéry: Mrňouskové hledají Yettiho a prokletou ženu

17.April » filmserver.cz
V předavengerovském týdnu nelze v kinech čekat zázraky, proto je tou nejatraktivnější premiérou animák Hledá se Yetti . Zbytek kvarteta pak tvoří nízkorozpočtový horor, dětský film Mrňouskové a francouzské drama Modlitba .

Russell Crowe v TV sérii The Loudest Voice

16.April » filmserver.cz
Russell Crowe hraje v TV sérii The Loudest Voice mediálního magnáta Rogera Ailese obviněného ze sexuálního obtěžování. Podívejte se na teaser.

Doctor Dolittle podstoupil náročné dotáčky

16.April » filmserver.cz
Chystaný nákladný rodinný snímek The Voyage of Doctor Dolittle s Robertem Downeyem jr. podstoupil před premiérou ještě náročné dotáčky.

Methuselah získá režiséra Spider-Mana

16.April » filmserver.cz
Historické drama Methuselah , v němž si zahraje Michael B. Jordan muže žijícího stovky let, získá režiséra Jona Wattse ( Spider-Man: Daleko od domova ).

Michelle Yeoh se přidává k Avatarům

16.April » filmserver.cz
Michelle Yeoh se přidává k obsazení sequelů sci-fi blockbusteru Avatar Jamese Camerona. Druhý díl spektáklu bude mít v kinech premiéru již za rok.
Clint Eastwood - Americký producent, režisér a herec

Tato informační stránka o Michal Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes