Lenka Pospíšilová

Related to

Zesnulí s koronavirem mají na jihu Čech speciální označení

Mimo složek IZS jsou pracovníky tzv. v první linii také zaměstnanci pohřebních ústavů a koroneři. I manipulace s tělem zesnulého a kontakt v rodině či sociálním zařízení je nyní rizikovou prací. Zesnulých s covid-19 přibývá, jak se mají pohřebáci ...

Koridor roste i přes vyhlášený stav nouze

Stavba koridoru na Táborsku se během roku posunula, už jsou hotovy tři díly Zvěrotického tunelu a chystá se betonáž vjezdového portálu.

VIDEO: Jay Fox toužil být superhrdinou, díky parkouru se mu to splnilo

/ROZHOVOR/ Jmenuje se Viktor Corrons, ale většina lidí ho zná jako Jaye Foxe. Bydlí v Táboře, ale narodil se na Kubě v hlavním městě Havana. Už 14 let se věnuje parkouru, z toho 5 let trickingu. Zabývá se také motivační tvorbou, kterou prezentuje ...

Ženisté v Bechyni absolvovali externí kurz radiačního a chemického průzkumu

Dokáže ovládat přístroje radiačního a chemického průzkumu, ochrannou masku si správně nasadí i o půlnoci a hlavně funguje jako poradní orgán svého velitele v oblasti ochrany proti zbraním hromadného ničení – mluvíme tady o chemickém pozorovateli.

Osmnáctiletý Ladislav z Borovan má jediný sen: Postavit se na vlastní nohy

Ladislav Fencl z Borovan na Českobudějovicku se narodil s mozkovou obrnou, která v jeho případě postihla obě nohy a jednu ruku. Boj se svým osudem poznamenaným touto diagnózou nevzdává: Rád by chodil a pomoci mu může speciální neurorehabilitace, k...

Mladý záchranář sbírá zkušenosti na odběrovém místě, další štace bude ARO

Karel Slunečko z Tábora studuje 3. ročník oboru zdravotnický záchranář na zdravotně-sociální fakultě Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích. Během své letošní praxe pomáhá v boji s koronavirem. Jeho přechodným pracoviště je zatím odběrové mís...

Projekt průmyslové zóny se dočkal změn, usměrnit ho chce i nový spolek

Občany Soběslavi a osady Chlebov semknul v červnu odpor proti projektu průmyslové zóny v lokalitě na Pískách. Díky inciativě vznikla petice, která nasbírala celkem 2 149 jmen.

V jihočeských nemocnicích leží s koronavirem téměř tři stovky lidí

Hospitalizovaných pacientů s koronavirem je v jihočeských nemocnicích celkem 299. Ve zdravotnických zařízeních chybí kvalifikovaný personál, a tak pomáhají studenti.

Přestupní terminál ve Veselí zahájí provoz

Cestující ve Veselí nad Lužnicí se dočkali propojení vlakového a autobusového nádraží. Ve středu 21. října zahájí místní přestupní terminál zkušební provoz.

OBRAZEM: Jižní Čechy mají svou první legální indoorovou pěstírnu konopí

Užitková bylina, konopí seté, už není pouze známá jen mezi uživateli kvůli omamnému a povzbuzujícímu účinku THC. Na veřejnost se postupně dostávají i informace o léčivých vlastnostech dalšího kanabinoidu CBD, který se vyskytuje i v technickém kono...

Nehod na železničních přejezdech přibývá, které v kraji jsou rizikové?

Podle statistik Drážní inspekce i policie přibývá dopravních nehod na železnicích přejezdech přesto, že Správa železnic každoročně investuje do vyššího zabezpečení nebezpečných míst. Podívejte se, které jsou v Jihočeském kraji rizikové a proč?

Lipenští vodní záchranáři zažili nejrušnější léto za posledních deset let

Lipenští vodní záchranáři během letních prázdnin zasahovali u 80 případů, které se na Lipensku staly. Ve 12 z nich dokonce lidem zachránili život. Naštěstí se letos na Lipensku nikdo neutopil.

Tato informační stránka o Lenka Pospíšilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Pospíšilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes