Pavel Ševela

Vztahuje se k

Sobotka vyzval ministerstvo financí a Nejvyšší kontrolní úřad, aby sladily svou metodiku účetnictví

24.července » Web4Trader
Ministerstvo financí a Nejvyšší kontrolní úřad (NKÚ) by měly sladit svou metodiku, jinak bude úřad při kontrolách účetnictví na ministerstvech odhalovat i nadále nedostatky. Novinářům to po dnešním jednání vlády řekl premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD).

ČSSD zachvátil předvolební amok. Zavedení více daňových pásem pro fyzické osoby a firmy je nesmysl, říkají analytici

21.února » Web4Trader
Zavedení více daňových pásem pro fyzické osoby a firmy by dále zkomplikovalo současný složitý daňový systém, shodli se analytici oslovení ČTK.

Chtějí pobavit důchodce. Zatím ale dobrovolníkům chybí centrum

30.července » Vyškovský deník
Vyškovsko – Marie Vežníková bydlí ve vyškovském domově důchodců v Polní ulici několik let. Péče, kterou zaměstnanci organizace klientům věnují, jí přijde dostatečná. Programy a různá vystoupení nicméně nenavštěvuje. „Zmáhá mě to. Raději bych uvíta...

Program ČSSD: Příchod imigrantů může posilovat aktivní složku populace

29.července » EUportál
Příchod imigrantů může posilovat aktivní složku populace a zmírňovat tak očekávané negativní důsledky populačního vývoje. Migrační politika je otázkou politickou, ekonomickou, demografickou a bezpečnostní. Je žádoucí prosadit koncepční přístup stá...

Tato informační stránka o Pavel Ševela zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Ševela" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes