15
new stories - click to show

Petr Sikula

Related to

Svatodušní pouť prožili novolíšeňští farníci na místě, kde vyroste kostel

23.May » Rádio Proglas
První poutní mše nejmladší brněnské farnosti Nová Líšeň, zřízené teprve v lednu, se konala včera na sídlišti v místě budoucího kostela Seslání Ducha svatého. V improvizovaných podmínkách starého hřiště v Horníkově ulici ji spolu se zástupcem místn...

Farnost Nová Líšeň bez kostela. Do sedmi let ho postavíme, věří farář

23.January » Brněnský deník
Od ledna dostal farář Petr Šikula na starosti novou brněnskou farnost Nová Líšeň. Kromě toho spravuje i tu při kostele svatého Jiljí na území staré Líšně. V jeho práci se toho moc nezměnilo, snad jen přibylo administrativy. Nová farnost totiž zatí...

Biskup kvůli plánované stavbě kostela v Líšni zřídil farnost

30.December » Seznam Zprávy
Brněnský biskup Vojtěch Cikrle kvůli plánované stavbě kostela na sídlišti zřídil novou římskokatolickou farnost Nová Líšeň. Vyčlenil ji k 1. lednu 2021 z dosavadní farnosti u kostela svatého Jiljí v historické části Líšně.

Ostravskou stavbou roku je přístavba tělocvičny v Petřkovicích

31.May » Ostrava
Přístavba tělocvičny základní školy v Petřkovicích získala nejvíce hlasů od porotců Ostravské stavby roku i v hlasování veřejnosti.
Lenka Teska Arnoštová - Česká politička, advokátka

Tato informační stránka o Petr Sikula zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Sikula" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes