15
new stories - click to show

Zuzana Stivínová

Related to

Hodnocení uživatelů: Vassa Železnovová (Národní divadlo) - 10 % [J.S.]

13.February » i-divadlo.cz
Inscenace nemá s Gorkého dramatem nic společného. Jde o jevištní experiment, který svými postupy odkazuje k absurdnímu divadlu. Není fér, že se inscenátoři schovávají za značku klasického textu, jelikož většina diváků přichází do divadla právě na ně…

Móda z Cen filmové kritiky: ikonická Zuzana Stivínová, červená záře Vandy Hybnerové a sexy elegance Elišky Křenkové

4.February » Super.cz
V pražském Divadle Archa to v průběhu sobotního večera velmi žilo. Předávaly se totiž Ceny filmové kritiky. Celkem bylo oceněno sedm filmů.

Módní úlet Alžběty Malé, dcera Prachaře a Rybové byla ozdobou večera. Hvězdy se hodily do gala

4.February » eXtra.cz
Hvězdy se hodily do gala a vyrazily do společnosti. V sobotu se konalo udělování cen Filmové kritiky 2024, což přilákalo celou plejádu známých osobností. Jak zachytili fotografové, hvězdou večera se stala Eliška Křenková, které to nesmírně slušelo. …

Příchody na Ceny české filmové kritiky: Víla Křenková, vysmátý Prachař, ikonická Stivínová

3.February » Expres.cz
Dnes večer se udělovaly Ceny české filmové kritiky v Divadle Archa a i když se nejedná o natolik opulentní akci jako Český lev, možná právě proto je atmosféra v sále více uvolněná, více komorní a více společenská.

Kdo krmí erotické platformy, ať si nestěžuje na úpadek společnosti

1.February » Seznam Médium
Na netu mě zaujala debata, v níž si muž stěžuje na úpadek společnosti v souvislosti s tím, že ženy vydělávají ohromné peníze „za nic“ na erotických platformách. To se ale bohužel střelil do vlastní nohy. Za úpadek tohoto typu si muži mohou sami.

Přijeli k nám borci ze záchranky a dali mámě kartáč

31.January » Seznam Médium
Článek o tom, jak jsou dnes někteří zdravotníci z Rychlé záchranné služby (RZS) nepříjemní a jak jednají se starým člověkem v ohrožení života.

Žena vamp nebo panna klíčnice z pohádky, i to je herečka Zuzana Stivínová

29.January » Seznam Médium
Zuzana Stivínová si mě podmanila svým výkonem v jednom díle hororově mysteriózního seriálu Černí andělé (2001), v němž ztvárnila svůdnou a svádějící lékařku, která provádí nelegální eutanázie.

NEJEN PRO SENIORY JEN ZA 60 KČ: Její tělo (verze 18+)

24.January » Nový Bydžov
Drama inspirované neuvěřitelným životním příběhem Andrey Absolonové. Úspěšná sportovkyně se po zranění stala známou pornoherečkou. Hrají: Natalia Germani, Denisa Barešová, Martin Finger, Zuzana Stivínová aj.

Velký televizní přehled na rok 2024: Kdy se vrátí na obrazovky Zlatá labuť? Jaro ovládne Bartoška i krasavec Lambora

28.December » ČtiDoma.cz
Rozčarování diváků z konce Zlaté labutě, která takřka nepřekročí ani rok 1940, vystřídalo očekávání nových dílů. Těch se dočkají ještě na jaře, pak ale seriál skončí. Ve stopách svého slovenského bratra Dunaj, k vašim službám tak nepůjde. Tam se tot…

Tato informační stránka o Zuzana Stivínová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Stivínová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes