15
new stories - click to show

Jaroslav Sýbek

Related to

OBRAZEM: Mňam. Budějovické Výstaviště hostilo čokoládový festival

Jedinečnou událost pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří měli chuť se pobavit, skvěle si pochutnat a případně se i přiučit vaření s čokoládou, pořádali na českobudějovickém Výstavišti. Součástí byla i balonková expozice mořského světa v…

V kraji padly ve středu dvě dvacítky, rekordy ale odolaly

Nejtepleji bylo v Českých Budějovicích a ve Strakonicích. Obloha se už ve čtvrtek pokryje mraky, ale rtuť v teploměru bude klesat postupně.

Čtrnáctiletý Dominik z Rudolfova utekl v noci z domova. Pátrá po něm policie

Budějovičtí kriminalisté pátrají od středy 22. března po 14letém Dominiku Šindelářovi z Písku, který nyní bydlí v Rudolfově na Budějovicku.

OBRAZEM: V Jihočeském muzeu už panuje velikonoční nálada

V sobotu v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích pokračovala Velikonoční výstava "Strejčku a tetičko, dejte taky vajíčko".

O víkendu můžete zažít esoteriku v Týně, Štítek v Prachaticích či piva v Palcátu

Připravili jsme si pro vás tradiční přehled jihočeských tipů na kulturní akce a výlety pro víkend 18. a 19. března 2023.

Budějovičtí pochodovali za mír a zpívali. Bez pódia a politiků

Pochody podporující mír a ukončení války na Ukrajině pokračovaly na jihu v pondělí 13. března v Budějovicích. S transparenty, vlajkami a zpěvem se na náměstí sešlo několik desítek pochodujících, kteří chtějí, aby utichly zbraně a válečné konflikty s…

OBRAZEM: Narcisy rozzářily budějovický domov Hvízdal

Nový ředitel budějovického domova pro seniory Hvízdal Miroslav Bína rozdával všem ženám v zařízení kytici narcisů.

‚Trauma pro desítky a desítky lidí.‘ Od tragické nehody autobusu u Nažidel uplynulo 20 let.

8.March » iROZHLAS
Havárie autobusu u jihočeských Nažidel patří mezi nejtragičtější události novodobé české historie. Při návratu z lyžařského zájezdu 8. března 2003 přišlo o život 17 lidí. Další tři zemřeli později. V autobusu cestovali hlavně členové plaveckého oddí…

Za Petrem Vitoněm

Zeptali jsme se ve čtvrtek na Googlu na Petra Vitoně a za 0,31 sekundy nám vyjelo 12 900 odkazů. Ten poslední byl, že zemřel… Potvrdila to dvě parte. První s mottem "Vše má svůj čas" a druhé, od Petrovy dcery Zuzany Meškán Vitoňové, se zprávou: Bohu…

OBRAZEM: Senioři si otevřeli na budějovickém náměstí komunitní centrum

Komunitní centrum Klubu Aktiv má nové zázemí přímo na budějovickém náměstí Přemysla Otakara II. v domě č. 21.

Na budějovickém náměstí lidé vzpomínali na zesnulé na Ukrajině

Datum 24. února 2022 se navždy vryl do paměti všech Ukrajinců. Právě tehdy do jejich země vtrhli ruští vojáci a začali s okupací.
Eva Vejmělková - Česká herečka

Tato informační stránka o Jaroslav Sýbek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jaroslav Sýbek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes