Vladimír Tesařík

Vztahuje se k

Slavní: Chybí mi pořád, říká Richard Tesařík 16 let po bratrově smrti

19.února » Seznam Zprávy
Je to už šestnáct let, co zemřel hudebník Vladimír Tesařík. Jeho bratr Richard se z nečekané ztráty vzpamatovává dodnes, i když v rozhovoru pro Televizi Seznam přiznal, že rány částečně zahojil čas. V rozhovoru promluvil i o obnoveném muzikálu Gal...

Vladimír Tesařík – Za to, že neměl helmu, zaplatil životem

7.srpna » NašeHvězdy.cz
Vladimír Tesařík byl synem známého generála Richarda Tesaříka (†51), který bojoval ve druhé světové válce a v padesátých letech skončil na několik měsíců ve vězení. Vladimír se zajímal o hudbu už od dětství, ale dlouho pouze na amatérské úrovni. S...

Poslechněte si novinku Tomáše Kluse

17.září » Ráááádio Impuls
Zlatý slavík z roku 2012 přichází s nahrávkou „A pak“. Nazpíval ji se svojí manželkou Tamarou. Postřehy z domácí hudební scény připravil Petr Vondráček.

Vladimír Tesařík z Yo Yo Bandu: průkopník reggae, kterému kolo ukázalo cestu a pak mu vzalo život

11.června » iREPORT.cz
Ve čtvrtek 9. června uplynulo už 13 let od chvíle, co nás opustil průkopník černé muziky v Česku a zakladatel skupiny Yo Yo Band Vladimír Tesařík. Osudné se mu stalo kolo - a to hned dvakrát. Poprvé mu otevřelo oči a ukázalo...

13 let od smrti Vladimíra Tesaříka (†55): Zkoušeli ho oživit s léčitelem!

9.června » Blesk.cz
Je tomu 13 let, co na následky zranění hlavy zemřel skladatel a zpěvák kapely Yo Yo Band Vladimír Tesařík (†55). Posledního květnového dne roku 2003 si na kole vyjel do pražské Stromovky, ale domů se už nevrátil. Jak na osudný den vzpomíná jeho br...

Dolní Poustevna změnila jako první město po volbách svého starostu

2.června » Děčínský deník
Dolní Poustevna – Rok a půl po volbách došlo k první změně v čele některého z dvanácti měst na Děčínsku a Šluknovsku. Zastupitelé tento týden odvolali z čela města Vladimíra Tesaříka. Novým starostou se stal Robert Holec.

Richard Tesařík (70): Co změnila rodinná tragédie!

14.května » Aha!
Ačkoliv kapela Yo Yo Band dodnes funguje, jeden z jejích zakladatelů, Vladimír Tesařík (†55), ji i své nejbližší opustil už před třinácti lety. Bratr Richard učinil po jeho smrti nekompromisní opatření.

Dusno v Poustevně: Petice obyvatel vyzývá místní zastupitele, aby odstoupili

12.května » Děčínský deník
Dolní Poustevna – Několik stovek obyvatel Dolní Poustevny podepsalo petici za odstoupení všech zastupitelů. Nelíbí se jim odvolání bývalého starosty Vladimíra Tesaříka a požadují nové volby.

Dolní Poustevna změnila jako první město po volbách svého starostu

Dolní Poustevna – Rok a půl po volbách došlo k první změně v čele některého z dvanácti měst na Děčínsku a Šluknovsku. Zastupitelé tento týden odvolali z čela města Vladimíra Tesaříka. Novým starostou se stal Robert Holec.

Tato informační stránka o Vladimír Tesařík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Tesařík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes