Josef Vítek

Vztahuje se k

Herečka Petra Hřebíčková: Má dva kluky!

7.listopadu » Aha!
Šťastná novinka! Bývalá hvězda primáckého seriálu Svatby v Benátkách Petra Hřebíčková (38) vychovává s partnerem, hercem Matějem Dadákem (41), už druhého syna.

Roztáčí se kolotoč zápasů. Valachy čeká kvalitně obsazený turnaj v Havířově

10.srpna » VHK Vsetín
Pavel Tajzler, Jan Tajzler - Nekonečné období letního drilu bez hokejového zápasu je u konce. Vsetínské hokejisty čeká již ve čtvrtek první přípravný zápas před novou sezónou 2016/2017. V rámci kvalitně obsazeného turnaje O pohár ředitele hypermar...

Druhá řada seriálu Policie Modrava se objeví v roce 2017, Nova zahájila natáčení

2.června » RadioTV
V pondělí 30. května padla v obci Srní na Šumavě první klapka druhé řady seriálu Policie Modrava. Dílo, které původně leželo několik let „v šuplíku“ se nakonec stalo jedním z nejúspěšnějších poslední doby.

Televize Nova zahájila natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava!

1.června » SatCentrum
V pondělí 30. května padla v obci Srní na Šumavě první klapka druhé řady jednoho z nejúspěšnějších seriálů poslední doby, seriálu Policie Modrava. Televize Nova tak zahájila natáčení nových dílů, jejichž vysílání je naplánováno na rok 2017.
Filip Tomsa - Český herec
Soňa Norisová - Slovenská herečka
Jaroslav Satoranský - Český herec
Ladislav Mrkvička - Český herec
Hokej - Hra na ledě

Tato informační stránka o Josef Vítek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Vítek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes