15
new stories - click to show

Ea Vladimir

Related to

Nord Stream 2 má být hotový v srpnu

15.July » iUHLI.cz
Plynovod Nord Stream 2, který přivede ruský plyn do Evropy a obejde Ukrajinu, bude dokončen v srpnu a uveden do provozu ještě letos.

Blinken: Nord Stream 2 je hrozba pro Evropu

27.June » iUHLI.cz
Plynovod Nord Stream 2 je ruský geopolitický projekt podrývající bezpečnost Ukrajiny a hrozba pro energetické zabezpečení Evropy, řekl americký ministr zahraničí Antony Blinken.

Protiruská psychóza Západu, řekl o reakci Česka ruský velvyslanec při EU

24.April » iDNES.cz
Vyhoštění ruských diplomatů z Česka a snaha zapojit do diplomatické roztržky Evropskou unii a NATO je součást „protiruské psychózy Západu“, prohlásil v sobotu ruský velvyslanec při EU Vladimir Čižov. „Evropská unie uvedla, že otázka vyhoštění dipl...

Ruský velvyslanec při EU: Český příběh je součást protiruské psychózy celého Západu

24.April » Novinky.cz
Vyhoštění ruských diplomatů z Česka a snaha zapojit do diplomatické roztržky Evropskou unii a NATO je součást „protiruské psychózy Západu”, prohlásil dnes ruský velvyslanec při EU Vladimir Čižov. „Evropská unie a služba pro vnější činnost EU uvedl...

Ruský velvyslanec při EU: Český příběh je součást protiruské psychózy Západu

24.April » Lidovky.cz
Vyhoštění ruských diplomatů z Česka a snaha zapojit do diplomatické roztržky Evropskou unii a NATO je součást „protiruské psychózy Západu“, prohlásil ruský velvyslanec při EU Vladimir Čižov.

Schröder brání ruský plyn, na Navalného odmítl odpovědět

2.February » iUHLI.cz
Výzvy k zastavení výstavby plynovodu NordStream 2 jsou „útoky na Rusko“ a neodrážejí názor většiny Němců, uvedl bývalý německý kancléř Gerhard Schröder,který se po odchodu z funkce v roce 2005 stal předsedou akcionářského výboru společnosti NordSt...

Vysocí politici EU tlačili na to, aby schválil vakcíny Pfizer a Moderna bez ohledu na kvalitu a nesrovnalosti

18.January » AC24.cz
Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) čelila tlaku při certifikaci několika vakcín proti koronaviru. Informoval o tom francouzský list Le Monde. Co to znamená? A na co francouzský deník přišel. (Foto: Pixabay)

Plynovod vyostřuje americko-německé vztahy

25.June » iUHLI.cz
Němcům se nelíbí americké snahy o zablokování dostavby plynovou Nord Stream 2. Dokončit zbývá 160 z celkových 2 360 kilometrů. Američané tvrdí, že zvyšující se závislost států Evropské unie na ruském plynu bezprostředně ohrožuje jejich bezpečnost.

Nord Stream 2 nedostal výjimku z pravidel EU

19.May » iUHLI.cz
Takřka dokončenému plynovodu Nord Stream 2, kterým bude po dně Baltského moře proudit plyn z Ruska do Německa, odmítl německý energetický regulátor Bundesnetzagentur udělit výjimku z unijních pravidel.

Die Welt: Rusko nabídlo Evropské unii vojenskou spolupráci!

18.April » prvnízprávy.cz
Navzdory zavedení jednostranných sankcí zůstává EU pro Rusko strategickým partnerem, uvedl ruský velvyslanec při EU Vladimir Čižov v rozhovoru s Die Weltem.

Svět ruskýma očima 551

22.March » Outsider Media
Evropská solidarita se ve chvíli zkoušky změnila ve frašku * Dokument CIA "Jaký bude svět v roce 2020 * Napětí mezi Ruskem a USA nepřekáží produktivní spolupráci mezi jejich speciálními službami
Jaromír Štětina - Český politik
Martin Schulz - Německý politik
Sergej Lavrov - Ruský diplomat a politik
Baššár al-Asad - Prezident Sýrskej arabskej republiky
Vladimir Putin - Prezident Ruské federace
Karel Schwarzenberg - Politik a předseda TOP 09
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Ea Vladimir zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ea Vladimir" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes