Jiří Vojtěšek

Related to

Širůch explodoval jak sicilská Etna, vzpomíná Hastík na postup Synotu do ligy

24.March » Deník.cz
Byla to nezapomenutelná sezona. Poslední a nejúžasnější ročník v historii klubu ze Starého Města před sloučením se sousední Slováckou Slavií Uherské Hradiště. Fotbalisté Synotu před natřískanými ochozy Širůchu slavili postup do nejvyšší soutěže. R...

Obec si koleduje o soudní tahanice, znehodnotí i vlastní pozemky

16.December » idobryden.cz
Až u soudu nejspíš skončí změna územního plánu v Jalubí. Jestli zastupitelé posvětí připravované úpravy a promění soukromé pozemky v průmyslové zóně na zemědělskou půdu, jejich majitelé obec zažalují! Ve hře je dokonce i trestní oznámení.

Stezku v Kobylí ocenili architekti. Na kruhovou rampu mohou i vozíčkáři

5.October » Břeclavský deník
Kobylí /FOTOGALERIE/ – Stezka nad vinohrady v Kobylí získala Národní cenu za architekturu 2019. „Stala se vítězem v kategorii novostavby v soutěži Grand Prix Architektů. Máme velkou radost a děkujeme,“ oznámili v pátek novinku tvůrci stezky a arch...

Uhlíř v Nivnici, Vojtěšek do Spartaku

4.July » idobryden.cz
Fotbalisté TJ Nivnice mají nového trenéra. Na lavičku usedl Václav Uhlíř, dosavadní kouč Spartaku Hluk, který převzal štafetu po Romanu Leitnerovi.

Tato informační stránka o Jiří Vojtěšek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Vojtěšek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes