Petr Vondráček Český hudebník, herec, moderátor

Vztahuje se k


Články

Dámy a pánové, Miki Volek!

20.května » Ráááádio Impuls
Legenda českého rokenrolu by v pondělí oslavila narozeniny. A protože má náš kolega Petr Vondráček k žánru blízko, je k výročí nanejvýš povolaný.

Muzikant Petr Vondráček odchází od rodiny: Je v tom jiná žena!

18.května » Prásk!
Petr Vondráček (42), kterého diváci znají například z show Tvoje tvář má známý hlas, opustil svou přítelkyni Báru Janatkovou (35), se kterou má dceru Aničku. Jejich vztah na tom byl už špatně a tak se pár rozhodl, že ho ukončí. Vše proběhlo v klid...

Petr Vondráček odešel od rodiny! Mám novou ženu, přiznal moderátor

17.května » Expres.cz
Další články k tématu: Jak Petr Vondráček „šňupal“ přímo na place? Vedl si jako profík! Petr Vondráček je druhý Lukáš Pavlásek. Lidé chtějí jeho konec v show TTMZH

Petr Vondráček utekl od rodiny? Dcerku prý vyměnil za jinou!

17.května » stars24.cz
Muzikant a herec Petr Vondráček opustil svou přítelkyni Báru Janatkovou a jejich dceru Aničku. Namísto toho už nyní randí s jinou.

Moderátor a herec Petr Vondráček: Opustil rodinu!

17.května » Super.cz
Definitivní konec. Muzikant Petr Vondráček (42) (42) přiznal, že odešel od své dlouholeté partnerky Báry Janatkové (35), s níž má osmiletou dceru Aničku. Rozpad vztahu potvrdil známý moderátor a herec týdeníku Sedmička. „Je to tak, už s Bárou spol...

Petr Vondráček šokuje: Opustil přítelkyni a dceru a už randí s jinou!

17.května » eXtra.cz
Oblíbený herec Petr Vondráček (42) se zcela v tichosti rozešel s svou přítelkyní a matkou jeho dcery herečkou Barborou Janatkovou. A dokonce prý už randí s novou přítelkyní.

Petr Vondráček: Rozpad rodiny! Nevěra?!

17.května » Aha!
V tichosti a bez médií. Tak se rozešel moderátor a muzikant Petr Vondráček (42) s partnerkou Barborou Janatkovou (35), se kterou má dceru Aničku. Co se mezi nimi stalo?!

Herec a muzikant Petr Vondráček opustil partnerku i dceru. Už má jinou

17.května » Blesk.cz
Muzikant a herec Petr Vondráček (42) v tichosti opustil svou přítelkyni Báru Janatkovou (35), se kterou má dceru Aničku. Jejich vztah už několikrát narušily jeho nevěry, a to především s tanečnicí Adélou Hájkovou.

Petr Vondráček odešel od rodiny

17.května » Týden.cz
Týdeníku SEDMIČKA se podařilo získat velmi překvapivé zprávy. Moderátor Petr Vondráček se podle našich exkluzivních zjištění v naprosté tichosti rozešel s matkou svého dítěte, herečkou Bárou Janatkovou, a už má dokonce novou přítelkyni!

Je celý táta: Petr Vondráček se pochlubil osmiletou dcerou Aničkou

15.května » Super.cz
Herec a muzikant Petr Vondráček (42) byl jedním z porotců soutěže Dívka roku. Ovšem oči měl jen pro jednu dívku, spíše dívenku, kterou si přivedl s sebou. Vondráček se po dlouhé době pochlubil svojí osmiletou dcerkou Aničkou.

Koho by Janek Ledecký nevzal na let první třídou?

14.května » Týden.cz
Muž činu. Tak můžeme s jistotou nazvat Janka Ledeckého, který má svůj život plný aktivit sportovních, ale především těch uměleckých. Jednou z nich je původní muzikál Iago, který Janek zpracoval do nové a atraktivní podoby. K úspěšnému dílu patří i...

Tato informační stránka o Petr Vondráček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Vondráček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes