David Jan Žák

Related to

Jindra Čapek chce zase malovat

Český Krumlov – Ilustrátor dětských knih a malíř Jindra Čapek nedávno ilustroval třeba novinku pro děti Davida Jana Žáka a dostal nabídku na Pinocchia. Na čem pracovat, si může vybrat. „Už se navíc ví, co rád dělám, a to mi také nabízejí,“ libuje ...

Kam se ten kluk poděl?

29.May » Klub knihomolů
Zmizení Edwina Lindy je dobrodružným příběhem dětí, které se snaží ukrýt záhadný Žeberův zápisník před největšími školními šikanátory. Podaří se jim to? Tajemství Šumavy se ocitá v ohrožení v prvním díle dobrodružné série Tromby spisovatele Davida...

David Jan Žák: Zmizení Edwina Lindy (ukázka z knihy)

14.April
Dobrodružný román pro mládež Zmizení Edwina Lindy jihočeského prozaika Davida Jana Žáka je prvním svazkem třídílné detektivní série Tromby a zároveň autorovou první knihou pro mládež. Kniha vychází s ilustracemi Jindry Čapka.

Na svůj rodný kraj myslím každý den, říká Král Šumavy. Je mu 95 let

9.February » iDNES.cz
Před 95 lety se narodil Josef Hasil. Legendární Král Šumavy dosud žije v řadovém domku na předměstí Chicaga ve Spojených státech. Jeho příběh před časem zpopularizoval spisovatel David Jan Žák v románu Návrat krále Šumavy. Další články k tématu: R...

Na svůj rodný kraj myslím každý den, říká Král Šumavy. Je mu 95 let

9.February » iRegiony Impuls
Před 95 lety se narodil Josef Hasil. Legendární Král Šumavy dosud žije v řadovém domku na předměstí Chicaga ve Spojených státech. Jeho příběh před časem zpopularizoval spisovatel David Jan Žák v románu Návrat krále Šumavy.

Králi Šumavy je 95 let! Roky tajil, že byl agentem chodcem

8.February » Ahaonline.cz
Převedl přes hranice desítky lidí a stal se postrachem komunistického režimu. Bývalý pohraničník, odbojář a agent chodec Josef Hasil dostal od státní bezpečnosti přezdívku Král Šumavy a stal se legendou. Dnes je mu 95 let.

Recenze: Do temných hlubin hvozdů i minulosti. Vyšel napínavý komiks o Králi Šumavy

5.January » Bleskově.cz
Příběh pohraničníka přezdívaného Král Šumavy, který se po únoru 1948 stal nepřítelem režimu, patří k nejlepším českým komiksům právě skončeného roku.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o David Jan Žák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Jan Žák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes