15
new stories - click to show

Tomáš Bartl

Related to

Časté deště zastavily letošní žně. Sklizeň ozimého ječmene opozdilo i chladné jaro

Obilí na jihočeských polích už zezlátlo. Zemědělce s kombajny na nich ale neuvidíte. Žně mají oproti loňsku týden až čtrnáct dnů zpoždění, pozastavilo je deštivé počasí.

Zavírání a omezený provoz hospod dopadá i na zemědělce, prodají málo masa

9.December » iRegiony Impuls
Nejen provozovatelé restaurací počítají ztráty. Problémy související s protikoronavirovými opatřeními okamžitě přešly i na zemědělce, chovatele a potravináře. Kvůli zavřeným hostincům a jídelnám měli mnohem menší odbyt masa či brambor.

Zavírání a omezený provoz restaurací pocítili i zemědělci, prodají málo masa

9.December » iDNES.cz
Nejen provozovatelé restaurací počítají ztráty. Problémy související s protikoronavirovými opatřeními okamžitě přešly i na zemědělce, chovatele a potravináře. Kvůli zavřeným hostincům a jídelnám měli mnohem menší odbyt masa či brambor.

Kravín lidem nevadí, jeho částečnou přestavbu na drůbežárnu však odmítají

12.October » iDNES.cz
Jihočeští zemědělci vyslyšeli volání vlády po potravinové soběstačnosti a houfně se vrhli do plánů rozšiřování chovů jatečných kuřat. V posledních dvou měsících představili několik projektů, které ještě musí posoudit znalci a veřejnost. Třeba v Křem…

Někteří zemědělci v regionu se radují z výnosů, jinde bojují s mokrými

Žně v regionu se chýlí ke konci. Někteří zemědělci si spokojeně mnou ruce, neboť výnosy obilí mají nadprůměrné, jinde se moří s mokrými pozemky.

Ubývá prasat, zemědělce na jihu Čech odrazuje nízká cena masa

8.July » iDNES.cz
Chybí ošetřovatelé skotu a taky dojiči a dojičky. Výkrm prasat je pro mnohé hospodáře ztrátový. Ve srovnání se stavem před deseti lety se propadl počet chovaných vepřů v Jihočeském kraji o 62 procent.

Sklizeň pícnin zbrzdily deště. Sena bude o třetinu míň a zhorší se i jeho kvalita

Žací stroje na jihu Čech už týden nevyjely. Zemědělci zastavili sklizeň pícnin, kvůli dešťům nemůžou posíct a usušit seno. Letos ho bude míň a navíc i v horší kvalitě.

Brněnské Campus Square přivítalo šestý Datart ve městě

25.April » MEDIAR
Svou šestou prodejnu v Brně a celkem 96. v Česku otevřel prodejce elektroniky Datart. Otevřela ve středu 24. dubna v Obchodním centru Campus Square. Má rozlohu téměř 700 metrů čtverečních a slouží zároveň jako výdejna zboží z e-shopu. Moderní koncep…
Richard Brabec - Politik, člen hnutí ANO 2011
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Tomáš Bartl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Bartl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes