15
new stories - click to show

Barbora Berezňáková

Related to

Premiéry v kinech: Filmaři nastavují pandemii nejen dlouhý nos

2.October » Kinobox.cz
První říjnové kinopremiéry roku 2020 se nesou v duchu dokumentární a artové tvorby. Těžko říct, kdo a zda vůbec je tu divácký favorit? Pinocchio, malíř Mucha nebo gay drama od slavného francouzského režiséra?

Festival Jeden svět: Projekce na lodi, ve Svitu i v podzemí

3.July » Zlin.cz
Filmové projekce poběží od pondělí do čtvrtka ve zlínských kavárnách a barech. Festival odstartuje projekcí českého snímku Češi jsou výborní houbaři od režisérky Apoleny Rychlíkové ve zlínské džungli Jedním tahem .

Prodej vstupenek na Jeden svět ve Zlíně zahájen: Projekce na lodi, ve Svitu i v podzemí

2.July » InfoDnes.cz
Ne jedno, ne dvě ale ČTYŘI promítací místa. Festival Jeden svět přesunul svá promítání do zlínských podniků, která splňují hygienické nároky a navíc projekci nepřeruší ani nepřízeň počasí. Jak to teda bude? Čekají nás 4 projekce ve čtyřech kavárnách…

Jaroslav Kmenta: Přehlížené zločiny jsou jako rakovina

10.May » Seznam Zprávy
Slovenský dokument o vraždě policisty Róberta Remiáše připomíná bolestnou duši devadesátých let. Zdaleka ne jen těch slovenských.

RECENZE: Skutok sa stal. Zločiny z devadesátek jdou do současnosti

30.April » Novinky.cz
Dokumentární film slovenské filmařky Barbory Berezňákové Skutok sa stal měl mít po uvedení v sekci Česká radost na MFDF Jihlava a v české soutěži na festivalu Jeden svět premiéru v českých kinech 4. června. Namísto toho je ode dneška dostupný online…

RECENZE: Korunní svědek znamená trumf, prohnilé Slovensko manýru

30.April » iDNES.cz
Režisérka Barbora Berezňáková ve filmu Skutok sa stal zkoumá slovenské aféry 90. let včetně únosu prezidentova syna a výbuchu auta, v němž zahynul kamarád korunního svědka případu. Dokument chystaný do kin na 4. června je dostupný od 30. dubna v onl…

Film Skutok sa stal o únosu prezidentova syna bude mít premiéru on-line

27.April » Týden.cz
Slovensko-český snímek Skutok sa stal, který měl být původně uvedený do tuzemských kin 4. června, bude divákům dostupný v on-line premiéře od 30. dubna. Režisérka Barbora Berezňáková se ve filmu vrací ke slovenské historii 90. let minulého století.

Bratři Okamurovi, Králové Šumavy a poslední opus Karla Vachka na festivalu dokumentárních filmů v Ji.hlavě

4.November » AVmania.cz
Příběh bratrů Okamurových jako paralela k rozhádané společnosti, vražda Róbera Remiáše, Král Šumavy Josef Hasil, rodinný deník kameramana Jaroslava Kučery a Vachkův šestihodinový Komunismus.

Když rapper potká filozofku a horníky, vznikne vždy něco většího

3.November » MEDIAR
Je tu první oficiální Nedělní příloha internetu . Její tvůrci Jakub Jetmar a Ondřej Sliš připravili první tři čísla na svůj blog , ode dneška bude pravidelně i na Médiáři.

Každý den se dozvídáme, že náš stát vlastní mafiáni. Poprvé čelíme realitě, říká slovenská filmařka

25.October » RadioWave
Dokumentární snímek slovenské filmařky Barbory Berezňákové vypráví o kauze vraždy podnikatele Roberta Remiáše z roku 1996, která má politické pozadí. Když jsme ji během živého vysílání z jihlavského festivalu dokumentárních filmů poprosili, zda by m…

Letošní Ji.hlava bude rozmanitá: Vachek, Man Ray, erotika

1.October » Heroine.cz
Ji.hlava potřiadvacáté! Ekologicky, s Manem Rayem, erotikou i bohatým off-screen programem. Rezervujte si poslední říjnový týden pro dokumentární film.

Zaměřeno na ekologii: Filmaři jedou do Jihlavy hromadnou dopravou, stopku mají i plasty

21.September » info.cz
Nadcházející 23. ročník Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě se vedle kinematografie zaměří rovněž na ekologii. Nedogmaticky, spíše pokusně. Zahraniční hosté tak do České republiky přicestují ideálně přímými lety, i když budou draž…
Pavel Koutecký - Český filmový dokumentarista a scenárista
Ján Kuciak - Slovenský novinář
Ondřej Moravec - Český reprezentant v biatlonu
Jiří Paroubek - politik
ŠKODA AUTO a.s. - Automobilová výroba a výroba dopravních prostředků

Tato informační stránka o Barbora Berezňáková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Berezňáková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes