15
new stories - click to show

Petr Coufal

Related to

Krásné Vánoce 2020

24.December » mojestarosti.cz
Ahoj všichni, i v této prapodivné době plné příkazů a zákazů přeji vám všem krásné vánoční svátky. Buďte na sebe hodní. A hlavně buďte odolní - ať už fyzicky, tak i psychicky. Paní Colombová

Draci Brno se stali nejlepším baseballovým týmem roku

20.December » Sport.cz
Draci Brno se po dvou letech stali znovu nejlepším baseballovým týmem sezony. Při dnešním vyhlášení Baseball Czech Gala, které se kvůli koronaviru uskutečnilo on-line, získali i nejvíce individuálních cen.

Jak dostat zpět peníze za zrušenou letenku

29.November » mojestarosti.cz
Dovolím si předložit ctěné pozornosti můj aktuální článek https://www.mesec.cz/clanky/nabizi-vam-letecka-spolecnost-pouze-voucher-pozadejte-o-chargeback/ Třeba se bude hodit, až vám letecká společnost zruší let

Chci umřít

2.November » mojestarosti.cz
Chci umřít tenhle život nemá smysl. Nemám holku, jsem k ničemu, lidi mi kradou moje nápady. Neměl jsem se nikdy narodit ) :

Rychla odpověď

23.September » mojestarosti.cz
Dobrý den chci se zeptat jestli budu platit pokutu když jsem nenahlasil na pracáku že někde pracuji na smlouvu

Chroust hrdinou, Draci porazili v prvním finále baseballové extraligy Ostravu

12.September » Sport.cz
Brněnští baseballisté vykročili za dvaadvacátým titulem v extralize. Draci porazili díky nadhazovači Radimu Chroustovi a dobrému vstupu do zápasu v prvním finále Czech Series obhájce titulu Arrows Ostrava 6:1.

Stávající parkoviště v Křížové ulici uzpůsobí na platby kreditní kartou

14.August » Jihlavské listy
Poškozené závory a špatně stojící některá vozidla. To je v poslední době běžný obrázek na parkovišti v Křížové ulici, které se nachází vedle soukromé Střední umělecké školy grafické v Jihlavě. „Stává se tam často, že osoby bez oprávnění stojí na m...

Těším se, až budeme zase bobovat, říká hokejový útočník Pytlík

31.July » iDNES.cz
Prověrka českých hokejistů do 20 let dopadla v soubojích se Slováky na výbornou. A k nejlepším hráčům výběru trenéra Karla Mlejnka patřil útočník Jaromír Pytlík.

Třetí úspěch dvacítky! Češi proti Slovákům nezaváhali

27.July » Hokej.cz
Na výbornou si čeští hokejisté do 20 let poradili v Brně se Slováky. Po výhrách 6:2 a 4:0 přidali ve třetím utkání triumf 3:1, když Jan Bednář přišel o čisté konto až v poslední minutě.

Tato informační stránka o Petr Coufal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Coufal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes