15
new stories - click to show

Marion Crawfordová

Related to

Tajemství mu®e, který nestárne: Co jí člověk, jen® vypadá na 20, ale je mu přes 50?

2.July » Extralife.cz
Přirovnávají jej k Dorianu Grayovi ze slavného románu Oscara Wildea. Bývalý zpěvák a model Chuando Tan je světovým unikátem. Patrně se nenajde nikdo, kdo by mu tipoval správný věk. Jak dosáhl toho, že i po padesátce vypadá jako mladý muž?

3 tipy, jak být podle vědců ą astný. A není to dvojnásobný plat

2.July » Extralife.cz
Velký německý plynový útok, ke kterému došlo 22. dubna 1915 v Belgii, nejen šokoval, ale také zdecimoval dvě francouzské divize. Na vojáky se totiž sneslo 150 tun chloru.

Věda a prsa: Proč ®enám rostou nejvíc ze vąech savců?

27.June » Extralife.cz
Copyright © Extra Online Media s.r.o. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Extralife.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.

Vědci odhalili důle®itost dětského smíchu: Proč je vlastně základem civilizace?

6.May » Extralife.cz
Většina savců se narodí se schopností chodit. Lidé se k tomu dopracují o řadu měsíců později, ale hned po narození se umí smát. Proč je tomu tak?

Záhada prstenu prince Williama: Proč nenosí obroučku ani deset let od svatby století s Kate?

28.April » Extralife.cz
Rovných deset let uplyne 29. dubna od nejslavnější svatby století, na které si princ William bral svou Kate. Některé momenty této velkolepé události jsou zahalené královskými záhadami dodnes...

Zapomenutá chůva Al®běty II.: Marion Crawfordová si ztrátu důvěry královské rodiny vyčítala do konce ®ivota

21.April » Extralife.cz
Vzdělávání na prestižních univerzitách je v monarchii vyhrazeno spíše pro muže, proto se mladá Alžběta i se sestrou Margaret učila doma. Jednou z jejích vychovatelek byla Marion Crawfordová, které v královské rodině dodnes nemůžou přijít na jméno.

Alžběta II. zřejmě trpěla obsedantně kompulzivní poruchou

2.September » Novinky.cz
Britská královna Alžběta druhá trpěla podle nedávno vydané knihy The Royal Governess obsedantně kompulzivní poruchou (OCD). Neurotická duševní porucha se u panovnice měla projevovat například nutkavou potřebou mít neustále srovnané pastelky.
Bill Gates - Zakladatel Microsoftu

Tato informační stránka o Marion Crawfordová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marion Crawfordová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes