15
new stories - click to show

Petr Desenský

Related to

„Když se na vás řítí pes, pozdravte ho. Během koronaviru si štěně nepořizujte.“ - říká Rudolf Desenský

8.December » XTV.cz
Jak jsou psi nebezpeční pro lidi? A jak jsou lidé nebezpeční pro psi? Naším dnešním hostem je český kynolog, etolog, psycholog psů a odborník na problémové psi Rudolf Desenský.

Jarní ztrátu iQlandia nedohnala, k přežití jí pomůže úvěr

6.September » iRegiony Impuls
iQlandii zachraňují čeští návštěvníci. Liberecké science centrum se vzpamatovává z těžké koronavirové krize, kvůli které muselo propustit třetinu zaměstnanců. Aby tento rok „přežili“, museli si podle jejího ředitele Pavla Coufala vzít úvěr.

Výuka hrou. Liberecká iQlandia nabízí pomoc školám

30.August » Liberecký deník
Nové výukové programy a projektové dny zaměřené hlavně na fyziku, matematiku a přírodní vědy nabídne v novém školním roce liberecká iQlandie. Od října navíc otevře dílny i pro širokou veřejnost.

iQlandia slaví páté narozeniny. Za tu dobu ji navštívilo přes dva miliony lidí

29.March » Liberecká Drbna
Přes dva miliony návštěvníků, 42 tisíc badatelských aktivit, tři tisíce workshopů a téměř tisícovka živých vystoupení v Planetáriu. To jsou čísla libereckého science centra iQLANDIA, které dnes slaví páté narozeniny. K oslavám se přidává i patnáct...

Science centrum doplňuje výuku a vysvětluje školákům principy kreativně

28.March » Bydlet.cz
„Za patnáct let se nám v Liberci podařilo vybudovat science centrum srovnatelné s těmi v západní Evropě, Americe nebo Asii. Dokázali jsme zařadit návštěvu centra, jeho programů nebo Planetária do běžného programu rodin a škol.

iQLANDIA a iQPARK slaví výročí! Návštěvníkům nadělí iQFABLAB

Přes 2 miliony návštěvníků, 42 tisíc badatelských aktivit, 3 tisíce workshopů a téměř tisícovka živých vystoupení v Planetáriu! To jsou čísla libereckého science...
Karel Čapek - Český spisovatel

Tato informační stránka o Petr Desenský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Petr Desenský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes