15
new stories - click to show

Lenka Filipová Česká zpěvačka

Related to

Horáček je očkovaný, Čtvrtníček se těší. Co si o vakcíně myslí hvězdy Slunečné?

6:19 » Prima Ženy
Známé osobnosti se vyjádřili k očkování proti koronaviru. Kdo už první dávku vakcíny dostal? A kdo očkování odmítá a proč?

„Céline Dion si mě vybrala jako hosta.“ Lenka Filipová a její dcera Lenny u Jana Čenského

9.May » ČRo
Obě nazpívaly titulní píseň seriálu Kukačky. Když jsme si ji poslechly, hned jsme věděly, že je dobrá, říká Lenka Filipová, která do studia přišla se svojí dcerou Lenny.

Lenka Filipová odmítá očkování proti koronaviru. Má pro to své důvody

6.May » Prima Ženy
Zpěvačka Lenka Filipová si opět vyzkoušela koncertovat, ovšem bez diváků. Jaký má zpěvačka názor na očkování proti koronaviru? A proč ona sama vakcínu odmítá?

Protekční dítě? Med kolem pusy si nemažeme, říkají Lenny a Lenka Filipová

Jedna zpívá u kytary folkové balady, druhá je rockerka s nakřáplým hlasem. Ačkoli se zpěvačky Lenka Filipová a její dcera Lenny nevěnují stejnému žánru, jejich tvorbu spojuje nejen stejná krev a jméno, ale hlavně láska k hudbě a ke svému publiku.

První rozhovor po 4 letech: Lenka Filipová (67) nestárne. Svěřila se, jak zvládla lockdown, a promluvila o i příteli dcery Lenn

4.May » Super.cz
Po opravdu dlouhé době se ve společnosti objevila zpěvačka Lenka Filipová (67) . V našem prvním rozhovoru po 4 letech jsme s ní probrali snad všechno. Od toho, jak trávila čas v lockdownu, kdy nemohla vystupovat, až po to, jak do rodiny přijala př...

Prohlídka Zámku Mělník s muzikálem

19.April » Informuji.cz
Připravili jsme si pro Vás speciální online prohlídku. Rozhodli jsme se... | LIVE stream - (2021-05-08 15:00:00 - 2021-05-08 00:00:00)

Všechnopárty 17.4. 2021

17.April » Chytrá Žena
Dnešními hosty budou zpěvačka Lenka Filipová, kapitán tenisového týmu žen Petr Pála a herec Robert Mikluš. Každý host je pro Karla Šípa inspirací. Ptá se na cokoli a s lehkostí a profesionálním

Všechnopárty 16.4. 2021

16.April » Chytrá Žena
Dnešními hosty budou zpěvačka Lenka Filipová, kapitán tenisového týmu žen Petr Pála a herec Robert Mikluš. Každý host je pro Karla Šípa inspirací. Ptá se na cokoli a s lehkostí a profesionálním

Honem, honem – Karel Zich s Lenkou Filipovou a Roy Orbison

11.April » ČRo
V roce 1987, kdy osvědčený tandem Karel Zich – Lenka Filipová nahrál skladbu Honem, Honem, se jeho mužská polovina nacházela v poloze českého Elvise.

Tato informační stránka o Lenka Filipová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Filipová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes