Aňa Geislerová

Vztahuje se k

V sobotu diváci uvidí už 50. díl Tvojí tváře: Přijde také speciální host!

15:58 » Prásk!
Už v sobotu večer se diváci mohou těšit na další epizodu oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas. Osm soutěžících se opět převtělí do hvězd světové, ale i české populární hudby. Kromě skvělých přeměn se tentokrát bude i slavit. Půjde totiž v součtu...

Jaroslav Hutka nasadil písničku o sirotcích. Aňa Geislerová vyřvala Babiše

18.září » ČeskoAkutálně.cz
Písničkář Jaroslav Hutka přišel s novou skladbou, která se věnuje uprchlíkům mířícím do Česka. A na Facebooku přibyl také komentář herečky Ani Geislerové, která se domnívá, že máme premiérem zrůdu. Příspěvek Jaroslav Hutka nasadil písničku o sirot...

VIDEO Jaroslav Hutka nasadil písničku o sirotcích. Aňa Geislerová vyřvala Babiše

18.září » ParlamentniListy.cz
Písničkář Jaroslav Hutka přišel s novou skladbou, která se věnuje uprchlíkům mířícím do Česka. A na Facebooku přibyl také komentář herečky Ani Geislerové, která se domnívá, že máme premiérem zrůdu.

Máme premiérem zrůdu a bezpáteřní monstrum, má jasno Geislerová

18.září » Svobodné fórum
Neochota Andreje Babiše přijmout padesát sirotků, opředená dezinformacemi například o jejich výběru, nebo věku, vyvolává ostré reakce. Kromě politiků se proti premiérovi vyhrazují i osobnosti veřejného života. Mezi nimi i Aňa Geislerová, která na ...

Tohle jí budou kolegyně závidět. Geislerová se nechá nosit na rukou těmito fešáky

15.září » Super.cz
Profese herečky je pro ni stále zásadní. Aňa Geislerová (42) si ale čas od času vyzkouší jinou práci. Byli jsme u toho, když se opět vžila do role modelky.

Velká večerní, džíny z konfekce i nahá kůže ozdobená kameny. Takto se hýřilo na střeše Zlaté kapličky

14.září » Super.cz
Pozvánka na oslavu pětadvacátého výroční vzniku jediného českého módního řetězce sice přímo nenařizovala Black Tie, ale jelikož se opulentní akce konala na terase, tak většina hostů k respektu k události a prostředí oblékla velkou večerní.

Po dlouhé době si Aňa Geislerová zaběhala s mladší sestrou: Sportovní fanatička se už z ní asi nestane

12.září » Super.cz
Aňa Geislerová (42) vytáhla ze skříně běžecký úbor. Vyrazila totiž podpořit sportovně charitativní akci Teribear hýbe Prahou, kterou zorganizovala modelka Tereza Maxová (47) .

Geislerová (42) ukázala výstavní postavu! Po třech dětech nakupuje v dětském i pro sebe

11.září » Blesk.cz
Ve svých 42 letech je Aňa Geislerová trojnásobnou matkou, a přesto čím dál častěji fušuje modelkám do řemesla. I když má šatnu přeplněnou oblečením, některé ještě s cedulkou, tak velmi často nakupuje v dětském chlapeckém oddělení známých řetězců.

Ty k....! Slavná herečka sahala po sprostém slovu. A odsoudila Zemana

11.září » ParlamentniListy.cz
Herečka Aňa Geislerová se na svém facebookovém profilu vyjádřila ke slovenskému prezidentovi Andreji Kiskovi i jeho českému protějšku Miloši Zemanovi. A nejen k nim.

Geislerová se pořádně naštvala! Takto si podala dalšího politika!

11.září » stars24.cz
Pražská primátorka Adriana Krnáčová se postarala o rozruch, když naznačila, že by jí nevadilo vyškrtnutí Prahy ze seznamu světového dědictví UNESCO. Na její slova ostře zareagovala herečka Aňa Geislerová.

Geislerová: Zeman není mým prezidentem. Měl by být zbaven funkce

10.září » globe24.cz
Praha - Herečka Aňa Geislerová se opět tvrdě pustila do prezidenta Miloše Zemana. Důvodem bylo jeho chování z nedávné doby. Naznačila, že by se jí mnohem více líbilo, kdyby v čele naší země stal někdo jako slovenský prezident Andrej Kiska.

Známá herečka se naštvala: Zeman není mým prezidentem. Měl by být zbaven funkce

10.září » ČeskoAkutálně.cz
Herečka Aňa Geislerová se opět tvrdě pustila do prezidenta Miloše Zemana. Důvodem bylo jeho chování z nedávné doby. Naznačila, že by se jí mnohem více líbilo, kdyby v čele naší země stal někdo jako slovenský prezident Andrej Kiska. Příspěvek Známá...

Tato informační stránka o Aňa Geislerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aňa Geislerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes